תערוכת
אחזקה, תעשיה ובטיחות
חשמל ותאורה,  מיכשור ובקרה
 
גני התערוכה תל אביב

לפרטים  03-7525055

 
  

        התערוכה המקצועית לחשמל, מתח נמוך, תאורה, מיכשור ובקרה,
פיקוד ושליטה, אוטומציה, רובוטיקה, חסכון באנרגיה 


הועידה הארצית לחשמל אחזקה ואנרגיה ,
הועידה הארצית למנהלי אחזקה ומהנדסים, 

הועידה הארצית למנהלי רכש ממפעלי תעשיה ומוסדות,
 הועידה הארצית למהנדסי מרכזים רפואיים, 
הועידה
הארצית לבטיחות, חרום ובטיחות אש

גני התערוכה תל  אביב


תערוכת חשמל

מידי שנה תתקיים תערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה  במרכז הירידים והקונגרסים, גני התערוכה תל אביב.

פרטים נוספים בערוצים לשיווק ממוקד טל - 03-7525055

 

תערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה עוסקת בתחומים:
 חשמל ותאורה

 
ציוד, חומרים, עזרים ושרותים בתחום החשמל התעשייתי, המוסדי והעסקי: גופי תאורה, נורות, סוללות, מנועים, גנרטורים, שנאים, כבלים, צנרת, אל פסק, חסכון באנרגיה, משאבות, מערכות מיזוג, חימום, קירור ואיוורור, הספק, חשמל סולארי ועוד..
 מתח נמוך  
 
מערכות בקרה, כריזה, הגברה, CCTV, חולה\אחות, מוסיקה, אזעקה, אינטרקום, בקרת מבנה, מיזוג, בקרת כניסה ועוד...
 בקרה ואוטומציה תעשייתית
 מערכות וציוד לבקרה ואוטומציה תעשייתית, ניהול רצפת ייצור, בקרים מתוכנתים, מיכון תעשייתי, בקרה ושליטה, מערכות שקילה, פיקוד ובקרה, פניאומטיקה, מחסנים אוטומטיים, מרכזים לוגיסטיים.
 מיכשור ובקרה
 ציוד, מערכות וחומרים למיכשור ובקרה, ציוד ומעשירי מדידה, לחות, זרימה, לחץ, טמפרטורה, מפלס, ספיקה.

 

 מבקרים בתערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה
מענף החשמל והתאורה
מהנדסי חשמל, מהנדסי תאורה, יועצים, קבלנים, מנהלי פרוייקטים, אדריכלים, מעצבים, מנכ''לים,

 מנהלי אחזקה, מנהלים טכניים, מנהלי רכש ומקבלי החלטות מהמגזר התעשייתי, העסקי, המוסדי 

והציבורי.

 

 
מענף המיכשור והבקרה 
מהנדסי מיכשור ובקרה, מהנדסי ייצור, מהנדסי מפעלים, מנהלים טכניים, מנהלי רכש, מנהלי אחזקה,

 
מנהלי פרוייקטים, יועצים ומהנדסים, מנכ''לים ומקבלי החלטות בתעשיית המזון, הכימיה, התרופות,

האנרגיה, הפלסטיק, ההייטק ובתעשיות הבטחוניות, בתי חולים, אוניברסיטאות ומכללות, מעבדות,

מוסדות מחקר  ופיתוח, קופות חולים. ופיתוח, קופות חולים.


מידע בנושא תערוכת חשמל:  

חברת החשמל עוסקת בייצור חשמל, הולכתו, וחלוקתו, לכ-2.5 מיליון לקוחותיה, ותורמת להנעת חיי המסחר והתעשייה בישראל.
החברה מייצרת חשמל ב-58 יחידות ייצור ב-17 אתרים הפרוסים על פני כל המדינה, אחראית להולכת החשמל באמצעות כ-160 תחנות מיתוג והשנאה, מאות שנאים וכ-5,000 ק"מ של קווי חשמל במתחים שונים (מתח-על, מתח עליון, ומתח גובה), ומספקת את החשמל ללקוחות, באמצעות כ-20,000 ק"מ של קווי מתח נמוך.

נושא המאמר: הבטי איכות חשמל לקויה
מאת: זוהר וינבוים    

היבטי איכות חשמל לקויה .
מאז היווסדה ועד היום, פועלת החברה כמערכת אחת משולבת ומתואמת שעוסקת בייצור חשמל, בהולכתו ובאספקתו למרבית צרכני החשמל (כ- 2.5 מיליון לקוחות), בכל עת ובמסירות מלאה, להנעת חיי המסחר והתעשייה בישראל ולאיכות החיים של הלקוחות. החברה היא דוגמא וסמל במשק ברמתה המקצועית, בשירות המצוין שהיא מספקת לאזרחי ישראל וביכולתה להקים תשתיות חשמל הכרחיות לפיתוח הכלכלה.
בראשית הדרך היו אלו מאות קילוואטים בלבד שיצרו בעמל רב והאירו את היישוב היהודי הקטן בארץ ישראל. היום, כשכושר ייצור החשמל במדינת ישראל גבוה פי 40,000 (!!!) כמעט - נדמה כאילו החשמל היה כאן מאז ומעולם
את חברת החשמל הקים פנחס רוטנברג בשנת 1923. באותה תקופה היו נפוצים בעולם דיזל גנרטורים קטנים, בעזרתם ייצרו חשמל בכמויות קטנות. תחנות-הכוח הראשונות בארץ, שהוקמו בתל אביב (1923), בחיפה (1925) ובטבריה (1925), ייצרו ביחד בקושי מגוואט אחד. קפיצת המדרגה הראשונה התרחשה בשנת 1935, כאשר בחיפה הוקמה תחנת-הכוח הקיטורית הראשונה. כושר הייצור שלה עמד אז על כ-30 מגוואט - פי 50 מכושר הייצור של תחנת הדיזל גנרטורים שהוקמה בעיר 10 שנים קודם לכן. 
מאז הקמתה של חברת החשמל לפני למעלה מ-87 שנה, הלכו והשתכללו טכנולוגיות ייצור החשמל. לעומת דיזל גנרטורים קטנים מותקנות כיום בתחנות-הכוח טורבינות שיכולות לייצר למעלה מ-500 מגוואט כל אחת! פי כמה וכמה מאותם אמצעי ייצור ראשונים שעמדו לרשותו של רוטנברג באותן שנים רחוקות.
בעולם קיימות כיום תחנות-כוח מסוגים שונים: תחנות קיטוריות המונעות בכוח הקיטור שמסובב את להבי הטורבינות; תחנות מסוג טורבינות גז המונעות באמצעות דלק סילוני, סולר או גז טבעי ואפילו טורבינות רוח. קיימות כמובן גם תחנות-כוח גרעיניות, תחנות-כוח הידרואלקטריות, בהן מיוצר חשמל בכוח המים השוצפים בנהרות ואף תחנות המונעות בכוחה של השמש, בצורה של אנרגיה סולארית ועוד, אבל אלו אינן רלוונטיות כיום למשק החשמל בישראל.
לכל אורך שנותיה, מקפידה חברת החשמל לאמץ טכנולוגיות חדישות ולהימצא בחזית הטכנולוגיה הקיימת בתחומים אלה ברחבי העולם. תשתית משק החשמל בישראל מבוססת כיום על 2 טכנולוגיות עיקריות: תחנות-הכוח הקיטוריות ה"וותיקות", הפרוסות לאורך חופי הארץ וממוקמות בחיפה, חדרה, תל אביב, אשדוד ואשקלון, וממזרח להן, עמוק בתוככי הארץ - תחנות-הכוח מסוג טורבינות גז ומחזור משולב (מה שמוכר גם בשם "הקו המזרחי" או "הפנים-ארצי").
משק החשמל הוא נושא מרתק ואנו מקבלים פניות רבות מתלמידים שמתבקשים להכין עבודות על הנושא. למענכם, אנו מעלים לאתר מגוון חוברות ועלונים אותם הכנו כמעין "תעודות זהות" על תחנות-הכוח הראשיות בארצנו. אנו שמחים להעמיד את המידע הזה לרשותכם, לכל צורך.

דבר ראש המחלקה

המחלקה להנדסת חשמל ואלקטרוניקה באפקה שמה לה למטרה להכשיר מהנדסים ברמה מקצועית גבוהה המתאימים לעבודה בתעשייה. לצורך כך המכללה מקיימת קשר הדוק ורצוף עם התעשיה הכולל פתיחות לצרכי התעשיה, סימינרים וכנסים משותפים וקיום פרויקטי גמר משותפים לסטודנטים. מרצי המחלקה הינם בעלי נסיון תעשייתי ועוסקים במחקר בתחומים שונים -  עובדה בעלת תרומה משמעותית לאיכות ורמת ההוראה.
למחלקה להנדסת חשמל באפקה ישנו צביון יחודי ומצוין מבחינה אקדמית תוך שילוב עם קמפוס אקדמי נעים, היי-טקי הקשוב לצרכי הסטודנטים.
אני מזמין אתכם להתעדכן במידע על המחלקה להנדסת חשמל ולהגיב בדף פייסבוק
"אפקה הנדסת חשמל".

מהי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה

הנדסת חשמל הינה תחום מתפתח בקצב מהיר, העוסק במחקר ובפיתוח טכנולוגיות המבוססות על תופעות פיסיקליות ומשפיע באופן ישיר על החברה המודרנית והכלכלה העולמית: מתכנון מערכות הספק ענקיות, המניעות ערים ומדינות, ועד להתקני ננו-אלקטרוניקה המיושמים במעבדים זעירים.
לדוגמה: מכשור רפואי, ציוד לתקשורת, מערכות קול ושמע, מערכות חומרה לעיבוד מידע.
תחום האלקטרוניקה (הנכלל בהנדסת חשמל) נמצא עדיין באיבה של מהפכה, שהחלה עם המצאת הטרנזיסטור. יישומים של חוגים חשמליים למתח נמוך מבוססי התקני מצב מוצק, ושילוב נרחב של התקנים ממוזערים, החדירו את תוצרי תעשיית האלקטרוניקה לכל בית בחברה המודרנית. מהפכת האלקטרוניקה אף מניעה את תעשיית ההיי-טק. לדוגמה: מכשיר DVD, ממיר טלוויזיה בכבלים, מחשב, בקרי מכונת כביסה, טלפון קווי, טלפון אלחוטי, מחשב הרכב, אזעקת הרכב, המעלית ומחסום החנייה.

מטרת תוכנית הלימודים

תוכנית הלימודים בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה באפקה, מציעה מסלול הכשרה אתגרי ונמרץ להנדסה, המפתח יכולת לימוד עצמי, יצירתיות, שימוש במדעי היסוד ויכולת ניתוח וחשיפה מעשית באמצעות פרויקט הגמר ומעבדות ההוראה. הסטודנט נחשף לתרבות ההנדסה הגלובלית, משתלב בצוות הנדסי ומתרגל ממשק עם תחומי הנדסה נוספים בסביבה רב תחומית. בוגר התוכנית מצויד בידע ובמיומנות, המכשירים אותו מחד גיסא להשתלב בתעשיות החשמל והאלקטרוניקה המובילות, ולהמשיך את לימודיו לתארים אקדמאים גבוהים מאידך גיסא.

מסלולי התמחות

תוכנית הלימודים של המחלקה להנדסת חשמל והאלקטרוניקה באפקה מאפשרת התמחות באמצעות לקט מתאים של מקצועות בחירה. מסלולי ההתמחות במחלקה כוללים:

הנדסת הספק

 מסלול זה מכשיר מהנדס חשמל במתח גבוה ובמערכות הספק ותואם דרישות רשם המהנדסים לזרם חזק. סטודנטים המעוניינים לשלב בקרה עם מערכות הספק יכולים לבחור קורסים מהתוכנית, ללא חובה למלא את המכסה המומלצת על ידי רשם המהנדסים לזרם חזק.

רקע :

תופעות הנגזרות מאיכות חשמל ירודה לרוב הינן מורכבות ודורשות ציוד ייעודי וכוח אדם מיומן לאיתורן ולהגדרת פתרון הולם לצמצומן.
הנטייה המקובלת בקרב החשמלאים להסביר כל תופעה לא שגרתית כנגזרת לבעיית הרמוניות ברשת , בהרצאה זו השתדלתי לקבץ את מרב התופעות המוכרות ומספר כללי אצבע לטפול בהן ובכך לאפשר לגורם האחראי במפעל/מתקן/מתחם להבין , באם אכן קיימת בעיית איכות חשמל במתקן שבתחום אחריותו .
בפועל קיימים שלושה גורמים עיקריים המשפעים על איכות החשמל במתקן:
א. איכות אספקת החשמל .
ב. אופי העומס במתקן .
ג. רגישות הציוד להפרעות ברשת החשמל .
בעיות אופייניות :
(חברת חשמל לישראל ) אינו קונס את הצרכן בגין רמת עיוות הרמוני גבוהה כפי שהוא קונס במקרה של מקדם הספק נמוך , בעתיד יתכן וזה יעשה ולכן יש לשאוף למזער את רמת העיוות ההרמוני במתקן ,זאת גם אם בשלב הנוכחי אין אנו מרגישים פגיעה בתפקוד המתקן .
לסיכום :
השתדלנו בהרצאה זו לתאר את מרב התופעות הנגזרות מרמת עיוות הרמוני חריגה כפי שבאה לידי ביטוי בהתבסס על מחקר אירופאי משנת 2001 והניסיון שנצבר בארץ . זאת בכדי להקל על יכולת האבחון באם התקלה הינה נגזרת של איכות חשמל ירודה או גורם אחר (בלאי , תנאי סביבה וכדומה )
תופעות איכות חשמל ירודה כפי שפורטו לעיל מחייבות ביצוע מדידה לצורך אבחון והגדרת פתרון .
זוהר וינבוים הינו מהנדס יועץ שהתמחה בביצוע מדידת איכות חשמל ותכנון פתרון לבעיות אלו .
מקורות :
POWER QUALITY SELF- ASSESMENT GUIDE .1 EUROPEAN COPPER INSTITUTE 2001
2. THE RATIONAL USE OF ELECTRICAL ENERGY
2001 DR. JOSEF BALCELLS SENDRA

חשמל סולארי הינו תעשייה בעלת אחוזי הצמיחה הגבוהים ביותר בתעשיית האנרגיה העולמית. הצמיחה הרבה ביותר בענף החשמל הסולארי נרשמה בשנים האחרונות בתחום החשמל הסולארי הפוטו וולטאי. הצמיחה בשוק החשמל הסולארי התאפשרה הודות לשלל תוכניות ממשלתיות שהראשונה בהם התחילה ב 2004 בגרמניה. משם התפשטה התוכנית לעידוד ייצור חשמל סולארי למדינות רבות כגון ספרד, ארה"ב, קוריאה, יוון, איטליה, קנדה, צרפת ומדינות רבות. תוכניות לעידוד ייצור חשמל סולארי בעצם מחליטות כי החשמל המיוצר במערכות הסולאריות יימכר חזרה לרשת החשמל במחיר הגבוה בד"כ פי 4-5 מהמחיר שאותו הצרכן משלם, ומשם מקור הרווח.

הצמיחה בשוק החשמל הסולארי צפויה להיות גבוה ביותר בשנים האחרונות. לפי בנקי השקעות בעולם, עשויה הצמיחה בשוק החשמל הסולארי להיות 40-50% בשנה עד סוף העשור הנוכחי.

חשוב לדעת: בחודש יולי 2008 נכנסה לתוקפה החלטה חדשה של רשות החשמל שתפקידה לעודד ייצור חשמל סולארי בישראל. התקנה לעידוד ייצור חשמל סולארי מדברת על מכירה של חשמל סולארי במחיר של 2 ₪ לקוט"ש לעומת 50 אג', מחיר הצרכן. ההתחייבות של חברת החשמל לקניית החשמל הסולארי היא ל 20 שנה מיום התקנת המערכת הסולארית

התקנה לעידוד ייצור חשמל סולארי מתירה לבתים פרטיים לייצר חשמל סולארי בהיקף של 15 קילו וואט שעה, כאשר בית ממוצע בישראל צורך רק 3.5 ואת העודף למכור חזרה לחברת החשמל דרך מונה חשמל מאושר. ההגבלה לייצור חשמל סולארי לעסקים היא עד 50 קילו וואט שעה.

צור עימנו קשר על מנת ללמוד איך גם אתה יכול ליצור חשמל סולארי ובכך גם לתרום לאיכות הסביבה וגם לקדם את הייצור והשימוש של חשמל סולארי נקי.

התערוכה העולמית של שיקגו או התערוכה הקולומביאנית הייתה התערוכה העולמית הגדולה ביותר במאה ה-19 ונועדה לציון 400 שנה לגילוי "העולם החדש" על ידי כריסטופר קולומבוס. התערוכה התקיימה בשיקגו בין ה-1 במאי 1893 ל-31 באוקטובר 1893. ביתני התצוגה השתרעו על פני שטח של 2.4 קמ"ר, שבמרכזו נבנתה "העיר הלבנה", 200 מבנים סביב לגונה מלאכותית (פארק ג'קסון כיום). מספר מבקרי התערוכה עלה על 27.5 מיליון איש (מעט פחות ממחצית מכלל אוכלוסיית ארצות הברית באותה עת)[1]. בתערוכה הוצגו חידושים רבים, בהם גלויות מצולמות, מדיח כלים, גלגל ענק ותאורת נאון. כמו כן הודגמו לראשונה לציבור רחב המצאות "ותיקות" יחסית כמו טלפון, תאורת חשמל, מנוע חשמלי ועוד. התערוכה חגגה את ניצחון הקפיטליזם בהעלותה על נס מוצרים איכותיים של הטכנולוגייה המודרנית, שנוצרו על ידי יוזמה והשקעה פרטית ועצמאית[2]. התערוכה, שהניבה רווח כספי למשקיעים למרות המיתון בו הייתה שקועה כלכלת ארצות הברית, השיגה את מטרותיה בהם מיצוב האומה האמריקאית כאומה גדולה, מאוחדת ומובילה, ביסוס האמונה והבטחון בקידמה, במדע ובטכנולוגיה ומעל הכל באמריקניזם כשיטה וכדרך להנהגת העולם בעידן המודרני[3]. במקביל לתערוכה ששאפה לתדמית רצינית מכובדת וחינוכית, בה הוצגו הישגי האומות המשתתפות, פעל פארק שעשועים ("מידוויי", על שם הרחוב בו מוקם) שבו הוצגו מופעים המוניים שחלקם היו סטריאוטיפיים ומבזים.

על נעילת התערוכה העיב מקרה הרצח של ראש העיר הנבחר, קרטר הריסון, שלושה ימים בלבד לפני סיומה המתוכנן, לפיכך לא נערך טקס נעילה. מקרה רצח זה ורציחות נוספות שאירעו בזמן היריד היוו השראה לספר "השטן בעיר הלבנה: רצח, קסם וטירוף ביריד ששינה את אמריקה" (The Devil in the White City: Murder, Magic, and Madness at the Fair That Changed America) מאת אריק לארסון[4].

התערוכה הייתה אירוע כה חשוב ומרכזי בחיי העיר שיקגו, שאחד מארבעת הכוכבים שעל דגלה מסמל את התערוכה.


לפרטים נוספים לגבי תערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה תוכלו להכנס לאתר מימומה. לכניסה לאתר מימומה לחץ כאן.
תערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה מתקיימת במרכז הירידים והקונגרסים, גני התערוכה תל אביב מידי שנה.

תערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה  מאורגנת מידי שנה על ידי חברת ערוצים לשיווק ממוקד.
חברת ערוצים לשיווק ממוקד מתמחה בתערוכות מקצועיות בנושאי האחזקה, התעשייה החשמל והבטיחות .

במסגרת תערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה  מתקיימות ועידות מקצועיות:

הועידה הארצית לחשמל, אחזקה ואנרגיה, הועידה הארצית למנהלי אחזקה ומהנדסים, הועידה הארצית למהנדסי מרכזים רפואיים, הועידה הארצית לבטיחות, חירום ובטיחות אש, הועידה הארצית למנהלי רכש ולוגיסטיקה.

בועידות מתקיימות הרצאות על ידי מרצים מקצועיים בתחומים הנוגעים לתערוכת חשמל ותאורה -  מיכשור ובקרה .

כמו כן, חברת ערוצים לשיווק ממוקד נותנת שרות של איתור ספקים, מוצרים ושירותים באמצעות אתר האינטרנט  מימומה.

 

לרשימת החברות שהציגו בתערוכת אחזקה תעשיה ובטיחות:

ב. אימון סוכנויות - רכבי חפ''ק, גנרטורים, ציוד חילוץ ןהצלה
ברסלר מהנדסים - גילוי וכיבוי אש
איי.או.טי דיגיטל הום פתרונות - מצלמות אבטחה
קרמיטקס - מוצרי מיגון וטקסטיל
המניע משאבות - משאבות
פתרונות חירום מתקדמים - בטיחות בעבודה, כיבוי אש, שרותי רפואה
גיא יעוץ שיווק והדרכות - ציוד חירום וחילוץ, עבודה בגובה, עזרה ראשונה
COLDER - חימום וקירור
Eco-Sodaclean - ניקוי ירוק
א.א. השכרת מזגנים - מיזוג אוויר
אס.אס.אס. סמארט סולושין סיסטמס - תאורת לדים
אקו סייף (1994) - הדרכות בבטיחות
אקסילוג - הנדסת תחזוקה
ארובוטיק מנדפים - מנדפים, ניקוי מנדפים
אריטקום - מיזוג אווירהטוזר וולפסון אחזקות - ניקוי ביולוגי
מגנוליה מפלדה - צבעים
מכללות אורט -
הכשרה טכנולוגית ומקצועית
סובפלים ישראל - איוורור
סטוק אלקטריק - תאורה
פיוריטק - פתרונות חנקן וחמצן דחוס
קיו.אי.אס ואס - צ'ילרים
פרוטק בטיחות וטכנולוגיה - בטיחות \ ציוד ושרותים
איילוק - נעילת חלונות
המחדש תעשיות - משאבות
מגוון אפקט - מערכות חכמות ממוקדות
פימקס - ציוד בטיחות
קלטרוניקס - אזעקות ואינטרקום
גל אור מפעלי תאורה - גופי תאורה
אריאל מדיק  - עזרה ראשונה
מאגר טק - בטיחות, ציוד ושרותים
DATWISE - ניהול בטיחות ממוחשב
מטל-עיבוד שבבי - תכנון ובניית מכונות לתעשיה
יוריקה טרייד - מוצרים אנטי סטטיים
Cristanini Italy - מוצרים לכיבוי אש
טי.איי. פתרונות - קירור, מיזוג
א.מ. רון - הנדסת מערכות מיזוג אוויר
ע.ב.מ - עבודות בטון מיוחדות, שיקום וציפוי רצפות
זמיר נגישות - כסא חילוץ
דולב אלקטרומכניקה טכנולוגיה והנדסה - מיגון קרינה
ברלין טכנולוגיות - משאבות, טיפול באוויר וגזים
סייפקו ציוד בטיחות - ציוד בטיחות תעשייתי
פ.סיגל Israelnano קורוזיה, טיפול והגנה
אורפוינט תאורה - תאורה
טיובקס - פרופילי אטימה וזיגוג, אטמי דלתות, קנטים
Pollight \ ליפט אוף - חיסכון באנרגיה למבנים
דה ויה אנרגיה עתידית - תחזוקת מכונות וציוד תעשייתי
בידוד פלוס - טכנולוגיות מים ובדיקות אל הרס
טכנו אב מדחסים - מדחסים
מקסווב - בית תוכנה לתוכנות ניהול אחזקה, נכסים, פרוייקטים ועוד
זהר הנדסה - מאווררי ענק
שקע ותקע תאורה - תאורה
שרפים מערכות מיגון - בטיחות
המרכז האקדמי רופין - לימודים אקדמיים
גז טכנולוגיות או.בי - גזים ייצור ואספקה
טי.אנד.אמ כפיר פתרונות מיגון ובקרה - מוקד מיגון, שמירה ואבטחה, נקיון ואחזקה
גרינאל אקולוגיה - איכות סביבה, חומ''ס, בטיחות
אלקטרוזן - ציוד חשמל ותאורה
גבאי - ביטוח מקצועי
תירוש - עיתונות מקצועית
פורטל נט - פורטלים מקצועיים, חשמל נט, מכניקה נט

אלקטרוזן - ציוד חשמל ותאורה
ד.י. הנדסה - עיבוד שבבי
א.ש מערכות אבטחה - אזעקות\אינטרקום
QUANTUM ESS - צ'ילרים
צבי צאודרר - ציוד חשמל ותאורה
מאירי ובניו \ אופק - צילום צנרת
ביטחון מ.ל.א - מצלמות במעגל סגור, בית חכם
סמיקום לקסיס - בקרה ותאורה, מצברים
יאיר ארז - שמנים וגריזים, כימיקלים לאחזקה
מ.ת.א.ל - גילוי אש
TELEMATICS - בקרת תאורה
גומספיד - מוצרי גומי
מדבקות ניקל - מדבקות לעיצוב
גלאון מאוררים ושואבים - איוורור\ציוד ונטות
טכנו ים - ניקוי מיכלי דלק וסולר
אינפרא רד טכנולוגיות בדיקות - בדיקות תרמוגרפיות, בדיקות קרינה
סגול טכנולוגיות מתקדמות - טיפול באיכות האוויר \ חיסכון אנרגטי
הרצנו מנופים - במות ומתקני הרמה
וורקר שירותים לעובדים ולמפעלים - הדרכות בבטיחות
ח.י פתרונות חכמים - תאורת לדים
חשמל לכל 2007 - מנועי חשמל
טי.אנד.אי מרקטינג - פנסים, ארגזי כלים
י.ב קורמן - מערכות מיגון אש, אינסטלציה, ספרינקלרים
פלסגן - מים אפורים, מד לחות
אוניברקול \ נירלט - צבעי תעשיה
הסוף לריח - סילוק ריחות
מבדק הדרכות ובדיקות חשמל - הדרכות בבטיחות, בדיקות חשמל
מי השרון טכנולוגיות - מיגון אש
טי.איי. פתרונות (ישראל) - קירור תעשייתי
ניפון תאורה - תאורה
בינו לוי - תוכנות אחזקה ובטיחות
פרץ שערים אוטומטיים - שערים ודלתות מתרוממות
החברה לטכנולוגיות אויר דחוס פי.איי.טי - אויר דחוס
תעשיות מיגון - גילוי וכיבוי אש\מיגון אש
תעשיות נעליים נגה-עינת - נעלי עבודה ובטיחות
מירב משאבות - משאבות, איוורור, מאוורים, מפוחים
א.ס ורטהיים - משאבות, כפפות
הכסא המוביל - כסא למילוט מבניינים
ארכה - ציוד חשמל ותאורה
מור חברה לשיווק מוצרי בניה - אביזרי בטיחות, מוצרי אחזקה
גת רימון טכנולוגיות - טכנולוגיה חדשה לסילוק ריחות
מ.ה.ד.ר. אלקטרוניקה - סולמות, עגלות הרמה, מתקני מים והתפלה
טכנו אב מדחסים - מדחסים
תעמל מזרע מקבוצת אלקטרה - הרמה ושינוע
בוש - BUSCH - משאבות וואקום
גז טכנולוגיות או. בי - גזים ייצור ואספקה
א.צ. שיווק חומרי איטום - חומרי איטום וציפוי
ב.י. אנרג'י - חימום מים היברידי
גז גז - ציוד ואביזרי גז
DATWISE - ניהול בטיחות ממוחשב
סולריס - הרמה ושינוע
אקווה-רימט - איתור נזילות, מניעת נזקי מים
GIV Solutions - פתרונות מיחשוב ותקשורת
אריאל מדיק - מרכז הדרכה וציוד לעזרה ראשונה
מאגר-טק - בטיחות\ציוד ושרותים
מגוון פתרונות אחסון - איחסון
אריאל רייניך בגבהים - הדרכות גובה
פקק ליפט - כלי לפתיחת מכסי ביוב
המרכז לרפואת חרום -
עזרה ראשונה\מיכשור רפואי
אמיר חברה להנדסה וסחר - הרמה ושינוע
אי.קיו.איי התרעה - התראה לרעידת אדמה
אורי תוכנה - תוכנות עסקיות
ניר ווי - חיפויי רצפה ובטיחות
ג'וק בראש - הדברה ומניעת מזיקים
מיסטר וונד - עמדות ניפוק אוטומטיות
ג.א. אלקטרוסוניק - מערכות אלקטרוסוניות נגד מזיקים
הנדסה בגובה - בטיחות בגובה
כל בו תקן Weissman - ניקוי מערכות מיזוג
עזריאל ע.י סחר ושיווק - רשתות וגדרות נגד נפילות ונגד מזיקים
ש.ג מעליות - תיקון ואחזקת מעליות
בטיחותי - בטיחות לילדים
דניר שיווק והפצה - מוצרים לבטחון אישי
פורטל נט - פורטלים מקצועיים
תירוש - עיתונות מקצועית
גבאי הסדרים פנסיוניים - ביטוחי בטיחות
מנורז - מיכשור ובקרה
 יו.די.אס אינטרנשיונל - הרמה ושינוע
 מטל-עיבוד שבבי  - תכנון ובניית מכונות לתעשיה
 פי.איי.טי החברה לטכנולוגיות אויר דחוס - אויר דחוס
 המרכז לבטיחות אש והערכות למצב חרום - בטיחות אש וחרום
 זטא תעשיות וסחר - הרמה ושינוע
 RAD GREEN - גילוי ותיעוד קרינה
 שרותי אקולוגיה - איכות סביבה
 אריאל פיתוח תוכנה - תוכנות בטיחות, בסיסי נתונים
 ארבל שטראוס - ציוד בטיחות ואביזרים לחניונים
 פוליביד תעשיות - בידוד
 לייף סייבר - בדיקות קרינה, גז ורעש
 אדי-רום הנדסת חימום ואיוורור - חימום, איוורור
 קודה טכנולוגיות האלפיים - נעלי עבודה
 אפיקים רכב תפעולי - רכב חשמלי
 שיא פרוייקטים ובטיחות - הנדסה ובטיחות \ מכללה
 אורגת סחר - דבקים
 EQI - התראות לרעידות אדמה
 מכללת שבירו - הדרכות בבטיחות
 מטרו מוטור - רכב תפעולי
 ברלין טכנולוגיות - משאבות, טיפול באוויר ובגזים
 כסלו רכב עזר - רכב תפעולי
 DATWISE - ניהול בטיחות ממוחשב
 גור ישי הנדסה - תוכנות אחזקה ובטיחות
 סייטק גופי חימום - גופי חימום
 הדים - בדיקות שמיעה, אטמים נגד רעש
 יהודה טל תקשורת - קשר, ציוד ומערכות
 סיג תעשיות - הרמה ושינוע
 סקיי סייבר - חילוץ והצלה
 חוליות פתרונות אחסון - איחסון
 Zorg tech solutions - תוכנת אחזקה
 מאגר טק - בטיחות \ ציוד ושרותים
 אוויר נקי - ניקוי מערכות מיזוג
 תדיראן - מיזוג אוויר, חסכון באנרגיה
 ה.ב. איכות ויזמות - הדרכות בטיחות
 הופ הנדסה - מים ציוד להשבחה
 כרמל כימיקלים - כימיקלים, דבקים
 עירית טק הדפסה רישתית - שלטים
 נירלט - צבעים לתעשיה
 גלובל קי. סיסטם - שואבי אבק ומכונות ניקוי בקיטור
 GREEN LIFE - חומרי ניקוי
 PROMACON - בקרה ואוטומציה
 ארז מוצרים טרמופלסטיים - איטום בידוד וציפוי
 אלישע הדרכות רפואה - עזרה ראשונה \ ציוד הצלה
 אלסופטק - תוכנות לאחזקה
 מוזי בוטון - בטיחות ואיכות סביבה
 מצובה ביטוחים - ביטוחים לבטיחות
 וייז-טק - חשמל ובקרה
  S.T.S - חומרים מסוכנים
 אלקטרוסוניק - מערכות אולטרה סוניות
 סוכנות פרג לכיש - רכב חשמלי
 גלאס מיגון - זכוכית, מיגון וציפוי
 אנלטק - תאורת חירום
 כל בו תקן - ניקוי מערכות מיזוג
 חשמל נט - פורטל חשמל ותאורה
 גלובס  - עיתונות עסקית
 דה מרקר - עיתונות עסקית
 תכלת תקשורת - עיתונות

 חוגלה - מוצרי אחזקה ובטיחות
 בוש שרותי סמיקום - משאבות
 העוגנפלסט - איטום \ ציפוי
 חמלני - מיסבים
 אנטקו מערכות אבטחה - טמ''ס, מיגון אש
 באביגום - מוצרי אחזקה
 נורון - מיכשור נגד מזיקים
 יהודה טל תקשורת - מערכות תקשורת אלחוטיות
 סאסאטק - מוצרי אחזקה
 אור פוינט אנרגיה - תאורה, חסכון באנרגיה
 אלקטרוסוניק - מניעת נזקי מכרסמים
 שירן תעשיות - לוקרים תעשייתיים
 ארד איחסון ושינוע - איחסון
 דיבולייט הפצה - תאורה
 סילברלד לייט - תאורת לדים
 שושני את וינשטיין - רצפות תעשייתיות\שיקום מבנים
 רדט ציוד ומערכות - מיכשור ובקרה\תרמוגרפיה
 אביב אנרג'י - מערכות אל פסק\ספקי כח
 וייז-טק - חשמל ובקרה
 S.T.S - חומרים מסוכנים
 BEYOND SOLUTIONS - תוכנת אחזקה CRM
 ברימאג מערכות - משתנות לחדרי שרותים
 גדיר מערכות - חסכון באנרגיה
 גל אור מפעלי תאורה - גופי תאורה
 מקסימה - גז\אחזקת לוחות חשמל
 אקטיקו RadGreen - מיגון קרינה
 אונו - עמדות ניפוק אוטומטיות 
 אנגיס - 
חסכון באנרגיה
 אקו-סייף - הדרכות בבטיחות
 ארטק טכנולוגיות כחול לבן - אפודי בטיחות
 אריאל פיתוח תוכנה - תוכנת בטיחות
 מורטק - העברת מפעלים\אחזקה חזויה\מיגון מכונות
 אריטקום - מיזוג אוויר
 בינה מערכות תוכנה - תוכנת אחזקה
 גלאס מיגון - זכוכית \ מיגון וציפוי
 גל-דור גלגלים - גלגלים
 דה-ויה אנרגיה עתידית - פיקוד ובקרה
 המרכז הישראלי לאימוני חומ''ס וכיבוי אש - אחזקה חזויה
 חינגה מהנדסים - אחזקה חזויה 
 מונדו פיגומים - 
פיגומים
 סאן מערכות הגנה - ציפויים למניעת החלקה ועיכוב אש
 סי.די.לוג - רכיבי מחשב וציוד היקפי
 פרש אייר - טיהור אוויר
 רובופלז - ריתוך , ציוד וחומרים
 ש.ל. פתרונות חירום מתקדמים  - פתרונות חירום
 שלהבת מערכות מידע - הדרכות בבטיחות
 תעשיות ציפוי והגנה USS - ציפויים ומוצרי אחזקה
 מטרומוטור - רכבים חשמליים
 קטלב חניתה - ציפויי מגן 
 מעריב - 
לוקרים תעשייתיים
 אבי בניין הארץ מפעלי מתכת - מוצרי מתכת
 מלמ סחר בינלאומי - אזעקות, אינטרקום
 עמית ק.ד - ניקוי מיכלי דלק
 לדיקו - כלי עבודה
 סורטליין - איחסון
 סוכנות פרג לכיש - רכב חשמלי
 אל - סורג - ציפויים חוסכי אנרגיה
 בן ליין - בגדי עבודה
 חרמון אשר טכנולוגיות - פתרונות איחסון
 א.ב. מולי - משאבות, ציוד לטיפול במים
 ירמיהו כהן מפעלי מתכת - ריתוך
 טמבור - צבעים
 עים השחר - עבודות בגובה, איטום
 שמאור - מפסקים
 ישראלוקס - חשמל ותאורה
 א.ש.ה חשמלית - מלגזות
 בגבהים - עבודות והדרכות בגובה
 יונידרס תדמית - ביגוד ונעלי עבודה
 מורטק - העברת מפעלים \ אחזקה חזויה
 מדטכניקה אורטופון - מכשירי שמיעה, אטמי אזניים
 מדידות - בקרה ואוטומציה
 אקוואטק - מתקני מים
 יפעת מכרזים - מאגרי מידע
 אנלטק - תאורת חירום
 הרשות לחינוך והכשרה ימיים - חומרים מסוכנים
 לייף סייבר - בדיקות קרינה
 כל בו תקן - ניקוי מערכות מיזוג
 טי.סי. מערכות חשמל - עבודות חשמל במתח גבוה ונמוך
 עוז טכנולוגיות - ניקוי בהתזת קרח
 פרוטק - בטיחות \ ציוד ושרותים
 פרוסיל טכנולוגיות - אטמים
 א.מ.ן מכון לבדיקות קרינה - בדיקות קרינה
 רונאר מערכות מדידה - מכשירי מדידה, בובות חילוץ והצלה
 מרקיט מוצרי יעול - טיפול במים, איכות סביבה
 מרום פתרונות תיעוד ומיפוי - מיפוי ותיעוד
 מי השרון טכנולוגיות - מיגון אש פסיבי
 אלקטרה FM  \ בלייגולד \ במן \ י.ב - אחזקת מבנים ומערכות
 לומר פרוייקטים הנדסיים - שירות ומוצרים טכניים לתעשיה
 לדסגו טכנולוגיות - תאורת לדים
 EcoSodaclean - ניקוי ירוק
 אדוארדס ישראל ואקום  - משאבות ואקום
 אדרנלין עבודות גובה - עבודות בגבהים
 אחים עיני - מדרכים ושטיחי כניסה
 גולד חש.אש - בטיחות אש
 גרינטק - דודי קיטור ומערכות
 טרמיטק\הקוטל - הדברה ומניעת מזיקים
 טל שולמרק - הדברה ולכידת בעלי כנף
 בי.אם.או טריידינג - כיבוי אש
 אלקטרוגז - ציוד גז ומכשירים
 אנ.אר.ג'י סנטר - מערכות כיבוי אש
 אלישע הדרכות רפואה - עזרה ראשונה, ציוד רפואי
 שינוע ציוד לוגיסטי - הרמה ושינוע \ מלגזות
 אומגה ליין - ציוד כיבוי אש
 ניר לי פתרונות בקרח יבש - ניקוי בהתזת קרח
 ב.ע. שרותי תברואה - הדברה ומניעת מזיקים
 גורדון גז חימיקלים - מדחסים \ גז
 גאהט - גילוי וכיבוי אש
 פרומיגון - בטיחות \ בטיחות אש
 ISS - אחזקת מבנים
 שני-טק - מיכשור לתעשיה
 רום ישראל - במות הרמה
 סיטי אש - ציוד כיבוי אש
 הידרו סיסטמס - מים אפורים
 ורדי המכון לכבאות - הנדסת בטיחות ומרכז הדרכות ארצי
 פרומט - פינוי עשן
 אקספרס שרותים אחזקות ובינוי - שיקום נזקים
 פלג מערכות ניהול - ניהול בטיחות
 מרב דסקלו - עיתונות מקצועית
 זיו מערכות - מערכות שימון וגירוז
 סופר גלקסי הנדסה ואספקות - צ'ילרים
  א. ספיר - גילוי וכיבוי אש
 ביג או. די - צנרת ואביזרי צנרת
 קבוצת ברנע - מערכות וציוד לכיבוי אש
 מ. ברייך ושות' - חסכון במים
 לבגודס - פרינטר לייבלס
 מפעלי תאורה געש - בקרה ותאורה
 מדטרוניק - ציוד החייאה
 תעבורה פרוייקטים - מנופים
 פאייר אקספרס - בטיחות אש
 רסקיו 1 - בטיחות בגובה
 מטאפור אינטראקטיב - סרטי בטיחות
 טי.סי. מערכות חשמל - חשמל לתעשיה
 רמיד אלקטרוניקה - מערכת קריאת אחות \ מתח נמוך
 גיל ט. ס - פתרונות חימום וצינון
 אורן מטיק - חסכון באנרגיה בתאורה
 המבדקה הכימית - איכות סביבה
 דוודים וצינורות תעשיות אנרגיה - דוודים ומערכות קיטור
 א.ה מוצרים ירוקים לסביבה - איכות סביבה
 פליים אאוט - בטיחות אש
 קו בטיחות - ייעוץ בבטיחות
 ריוול ישראל - במות הרמה
 א.ס. ורטהיים -משאבות
 ג'י 2 ציוד לשינוע - הרמה ושינוע
 המברשת רוחמה - מברשות
 א. ישי ייצור ואחזקות - הרמה ושינוע
 טק פיקס - טיפול בגזים
 מאזני חיפה - מערכות שקילה
 החברה לטכנולוגיות אויר דחוס - מדחסים
 זיקה אלקטרודות - ריתוך
 אוניוולד - מכונות ריתוך
 בוכוולטר תצוגה ואיחסון - איחסון
 שירדן טכנולוגיות - סוגרי בטחון
 בפקס - 
מכשור רפואי
 אמרלד מערכות מידע - תוכנה לתעשיית האחזקה
 אבקו כימיקלים - חומרי ניקוי, כימיקלים
 א.פ מכונות שטיפה - מכונות ניקוי
 ג.ר.י.ן גנרטורים - גנרטורים
 א.א. תאומים - ציוד אור קולי
 ארגון הממונים על הבטיחות - ממוני בטיחות
 חברת חשמל - חסכון באנרגיה
 זאב ראפ - איוורור
 תיק שטח - שרותי בטיחות
 שקד שרותי אנרגיה וקיטור - מערכות קיטור
 קו פיננסי - הבטחת איכות
 אבי שושן החויה ייבוא ושיווק - חימום ואחזקה
 וירט ישראל - כלי עבודה
 עין - גל פוליאורתן - מוצרי פוליאורתן
 יצוגית פלוס תעשיות - מדים ובגדי עבודה
 אי.אם.איי ברק - גזים, מיכשור ובקרה
 זיז עיצוב ופיתוח מוצרים - ציוד בטיחות
 ורטל אפ.סי.אס - ציוד בטיחות
 מגנור הדברה אלקטרונית - הדברה אלקטרונית
 אגרוטל הדברות - הדברה
 קילט ניהול פרוייקטים - מוצרי אריזה
 כרמית - שיקום מבנים ורצפות
 שאלתיאל צברי - הדרכות בבטיחות
 חרמון אשר טכנולוגיות - איחסון
 תמי 4 - מתקני מים 
 פאקו (אי.אל) - 
מכונות וציוד אריזה
 מדטכניקה - ציוד רפואי \ החייאה
 יונקס - משאבות, טיפול במים
 פומס זאב ובניו - ברזים ושסתומים
 רנם ציוד ושרותים - שואבי אבק ומכונות ניקוי
 מטלפרס - בטיחות אש, פינוי עשן
 סטנטופון - תקשורת פנים
 סעדון ייבוא ושיווק - חומרי ניקוי
 ש.א.ג. שרותי רפואה - עזרה ראשונה \ ציוד החייאה
 שחל - רפואת חרום \ החייאה
 ש.ב. פתרונות שינוע - הרמה ושינוע
 לאור הנדסה - ניקוי כימי, קיטור
 לוגסי גולן - איכות סביבה
 קומפקטוס עין החורש - איחסון
 שקד - מיזוג אוויר
 לוגיקוד - מדפסות למדבקות ברקוד
 פסק רופ אקסס - ציוד בטיחות
 מטאלכל - ריתוך
 שיא פרוייקטים ובטיחות - בטיחות ואיכות סביבה
 נובה שיווק והנדסה - מדרכים
 PMS טכנולוגיות אילת - גילוי וכיבוי אש
 פיט פור מי - נעלי בטיחות \ מדרסים
 פז מערכות  - גילוי וכיבוי אש
 עין פקוחה - גילוי וכיבוי אש
 מחץ מרחיקי ציפורים - ציוד נגד מזיקים, הדברה
 מוקד בן בטחון - טלויזיה במעגל סגור
 מרכז ההכשרות וההשמות - הדרכות ריתוך
 סייפטי נט - רשתות וגדרות
 מנופי אבי - הרמה ושינוע
 פי.אם.די.אס - אחזקה חזויה
 ע.ר טכנולוגיות צינון - איוורור
 רפ.קו - ציוד ניקוי
 הלפרין מערכות בטיחות - שילוט בטיחות
 דנבר - צבעים
 ג'י פי גלגלים - גלגלים
 זאב המרכז לעזרה ראשונה - עזרה ראשונה, ציוד רפואי
 א.גרבוב - חומרי ניקוי
 א.א.י שיווק אביזרים וציוד חשמל - שילוט וגופי תאורת חרום
 בסמן שרותי הדברה - הדברת מזיקים
 שטרן תעשיות מתכת - מערכות חימום מים
 אמילי - סולמות טלסקופים
 אבשלום דרך המים - טיפול במים
 אלגטק - קודנים, עבודות אינטרקום
 אלי כהן הדברות - הדברה
 א.ש. מערכות אבטחה - מערכות אבטחה
 מם-בית - ריתוך - ציוד וחומרים
 דה מרקר - עיתונות עסקית
 סולמות חגית - סולמות
 לומיאור - שילוט בטיחות
 מ.י.ל.א - חסכון באנרגיה
 אלפא גמא - טיפול במתכות
 שיא פוליגארד - ציפויים אפוקסיים
 שר בטיחות ואיכות - בטיחות
 סינק פרוייקטים - הבטחת איכות
 פאייר סנטר - בטיחות, ציוד ושרותים
 אמיר הנדסה - הרמה ושינוע
 סי.אר.קונטק - איטום וציפוי
 סופרגום - מוצרי גומי
 אילפן ציוד וחומרים - מוצרי אחזקה
 גלובס - עתונות עסקית
 קייזרמן - הדברה, ציוד נגד מזיקים
 נירלט - צבעים
 סגיב מערכות מיגון אש - בטיחות אש
 הנדסה בגובה - בטיחות בגובה
 עגור לוי - הרמה ושינוע
 בוב בטיחות - הדרכות ויעוץ בבטיחות
 לכמן (רוטל) - מיכשור ובקרה
 אדוארדס ישראל ואקום - משאבות
 דאלאס מוצרי נייר - ציוד לחדרי שרותים
 מכניקה נט - אתר לענף המכניקה
 חן חימום נוזלים - חימום ואחזקה
 עמי שפט הנדסת חשמל - בדיקות תרמוגרפיות
 פזגז - מוצרי גז \ חימום
 עופר כיבוי חילוץ והצלה - חילוץ והצלה בטיחות אש
 עוז בת גלים - שואבי אבק ומכונות ניקוי
 הלל סלי ובנו - דבקים
 אוניקובסקי מעוז - כלי עבודה, סולמות
 קלין קור - ניקוי בהתזת קרח יבש
 ריצוף בטוח - 
מניעת החלקה
 טופ אייר - רוני כהן - מסכי אוויר
 אלרם דבקים - דבקים
 בריל דיויס - ביגוד מגן
 ארגו פור יו - ארגונומיה
 פיקס אומנויות - שילוט וציוד בטיחות
 OZ 2000 - מניעת החלקה
 פלרם ישראל - לוחות לקירוי \ סיכוך
 ס.ט.ס מדע טכנולוגיות ושרותים - איחסון, כימיקלים
 זמן תגובה - הדרכות בבטיחות
 רוטל דבקים - דבקים
 עוצמה 10 - תוכנת אחזקה
 מרב - עתונות מקצועית
 י. אוקיינוס סוכנויות - 
מתקני היגיינה
 אינפרטק טכנולוגיות - איתור דליפות ורטיבות
 כיוונים - הדרכות בבטיחות
 אנדרי  - חשמל, אביזרים
 נגה עינת - נעלי עבודה ובטיחות
 ניו סקום - בטיחות אש
 ד.א.ס - תוכנת בטיחות
 דקר ציוד רפואי - עזרה ראשונה
 מערכות בטיחות - בטיחות בגובה
 לפידות ציוד יעודי - בטיחות בגובה
 וורקר - מדים ובגדי עבודה
 חשמל נט - אתר לענף החשמל
 המרכז לבטיחות אש - הדרכות חירום ואש
 המרכז לחיטוי מאגרי מים - חיטוי מאגרים \ הדברה
 תעמל - הרמה ושינוע
 לבטח הנדסה ובטיחות - הדרכות בבטיחות
 מישלב קורסים - הכשרה טכנולוגית ומקצועית
 המרכז לרפואת חרום - ציוד עזרה ראשונה
 אקסטל - פרופילי אלומיניום
 מכון התקנים - תקינה ואיכות
 אפיקי מים - 
מניעת נזקי אבנית
 10 פלוס - פטנטים ומתנות ייחודיות
 אור פרו מוצרי מגנט וקד''מ - מוצרים לקידום מכירות
 אינטרו בטיחות - נעלי בטיחות
 בן דוד פרסום - עתונות מקצועית
 שבא טכנוטק - מוצרי אחזקה \ איכות סביבה
נושא חשמל יזכה לחשיפה רבה בתערוכת חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה.

במהלך השנים, הציגו בתערוכות חשמל ותאורה - מיכשור ובקרה המאורגנות על ידי ערוצים לשיווק ממוקד, מאות חברות העוסקות בתחומי החשמל, התאורה, המיכשור והבקרה.


פרטים נוספים בערוצים לשיווק ממוקד טל - 03-7525055