תערוכת פרוייקטים 

תערוכת הבניה והעיצוב

גני התערוכה תל אביב

לאתר התערוכה

לחץ כאן

לפרטים: ערוצים לשיווק ממוקד טל, 03-7525055

 
                  
התערוכה המקצועית להקמת פרוייקטים, עיצוב, תכנון ובניה 

הועידה הארצית לאדריכלות ועיצוב
הועידה הארצית לאדריכלי נוף 
הועידה הארצית ליזמים, אדריכלים, ומעצבים בענף המלונאות 
הועידה הארצית למנהלי פרוייקטים ומפקחים
הועידה הארצית למנהלי רכש

גני התערוכה , ביתן 1 - תל  אביב

 

תערוכת פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות מתקיימת במרכז הירידים והקונגרסים, גני התערוכה תל אביב.

תערוכת פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות עוסקת בתחומים הבאים:

אומנות בזכוכית, אומנות בעץ, אומנות באבן, אומנות במתכת, איבזור חדרי אמבטיה, שרותים,  מלתחות, ספא, אביזרים לחדרי ישיבות, בניין חכם,איטום, אינסטלציה סניטרית,אלומיניום, אקוסטיקה, שיטות בניה, בניה ירוקה, חיפוי, ריצוף פנים, ריצוף חוץ, ריצוף אבן, ריצוף קרמיקה, ריצוף שיש, פסיפס, פרקטים\שטיחים, טפטים, חלונות ודלתות, וילונות, בדים, כיסויים, מבנים יבילים, מוצרי גמר, מוצרי דקורציה ועיצוב פנים,מערכות שילוט, שלטים, הכוונה, תצוגה, פורמאיקה, מלמין, פורניר, לוחות דקורטיביים, ציוד לחדרי כושר, צמחיה, גינון, דשא סינטטי, פרגולות, שמשיות, סוככים, פרזול אדריכלי, צבעים, ציפויים דקורטיביים, כדים, מזרקות, אקווריומים, קירוי, סיכוך, ריהוט פנים, רהיטים, ריהוט גן, ריהוט לחדרים, ריהוט לשטחים ציבוריים, ריהוט למסעדות, ריהוט משרדי, ריהוט לחדרי ישיבות, ריהוט לתאטרון, שואבי אבק מרכזיים, חימום תת רצפתי, תאורה, גופי תאורה, תוכנות לאדריכלות, הדמיה ממוחשבת, דגמים, תמונות ומסגרות, פרופילים דקורטיביים.

קהל יעד המבקרים:

יזמים, אדריכלים, מעצבי פנים, מנהלי פרוייקטים, יועצים, מהנדסים, משרדי פיקוח, קבלנים, קבלני שיפוצים, מנהלי בינוי, קניינים, מבני ציבור ,בתי מלון, בתי אבות, בתי חולים, קופות חולים, בנקים, קיבוצים, מוסדות, ישיבות, אולפנות, אוניברסיטאות, מכללות, משרדי ממשלה, קניונים, מרכזים מסחריים, מוסדות חינוך, מוסדות תרבות, משרדים, בנייני משרדים, חברות הייטק, גופים עסקיים, עיריות, מועצות מקומיות, מועצות אזוריות, בריכות שחיה, מועדוני ספורט, ספא, אתרי נופש, בתי הארחה, מסעדות, אולמות ארועים.

פרטים נוספים בערוצים לשיווק ממוקד טל - 03-7525055


מידע בנושא פרוייקטים

נושא המאמר: ניהול פרויקטים לפי תורת האילוצים
מאת: ישראל בק   

הרקע:
כל מי שעסק אי-פעם בניהול פרויקטים מכיר את המלכוד המשולש של מדדי עיסוק זה - הקושי:
 • לעמוד בתקציב המתוכנן וגם
 • לעמוד בלו"ז המתוכנן וגם
 • לספק את כל מה שהובטח ללקוח.

המדדים תלויים ביניהם כך ששיפור באחד מהם יבא בד"כ על חשבון אחד או שני האחרים.

הבעיה שמדובר בה אינה קלת ערך - כמה מהכישלונות העסקיים הגרנדיוזיים ביותר של העשורים האחרונים, קשורים בפרויקטים שקיימו את כללי המלכוד המשולש. כשלון פיתוח מנוע סילוני חדש הביא את Rolls-Royce המהוללת לפשיטת רגל.
בניית המנהרה מתחת ללה-מנש, ה-Chunnel, הפרויקט האזרחי הגדול ביותר של המאה ה- 20, מאיימת על האיתנות הפיננסית של ממניה (כל הבנקים הגדולים של צרפת ובריטניה).

ולכן אין כנראה בעיה ניהולית שהושקע כל כך הרבה מחקר ופיתוח כמו הנושא של ניהול פרויקטים. מבחר תוצאות של מחקרים בתעשיות עתירות ידע מובא להלן:

 • מעל 80 אחוזים של פרויקטי IT מסופקים באחור ובחריגה מהתקציב . קרוב ל- 60% מכל פרויקטי IT מסופקים עם פחות פונקציות ממה שהובטח בעת ההזמנה.

(Chaos Study, Standish Group, 2000)

 • מעל 85 אחוזים של פרויקטי ההנדסה בתעשיית המוליכים למחצה מסופקים באיחור.

(Numetrics Inc. 2001)

 • איחורים של 100 אחוזים במועדי האספקה אופייניים לפרויקטים בתעשיות עתירות ידע, למרות השימוש בכלי תוכנה לניהול פרויקטים. (University of California at Berkeley)

 • 80 אחוזים של כל פרויקטי embedded systems מסופקים באיחור.

(The Gansale Group, 2001)

 • 70 אחוזים מעשרת הפרויקטים הביטחוניים הגדולים מסופקים באחור ובחריגה מהתקציב.

(National Audit Office, Dec 2002)
הסיבה המקובלת על מנהלים בכל הענפים לכשלים בניהול פרויקטים היא בעקר אי הודאות והפתרון המסורתי לבעיית אי הודאות הוא שימוש מסיבי במקדמי ביטחון לזמנים המוקצים לכל פעילות.
המנגנונים העיקריים ל"התנפחות" מקדמי - הביטחון
1. התכנון "הריאלי"
שימוש במשכי זמן בעלי הסתברות גבוהה להצלחה.
מי המשוגע שיקצה לפעילות את משך זמן החציון שרק בהסתברות של 50% יספיק לביצועה? (או גרוע מזה את זמן השכיח). כל מתכנן רציני יקצה זמן שיספיק לביצוע המשימה בוודאות של 80%-90% . מקדמי הביטחון מאריכים אפוא את הזמן המוקצה פי שתיים ושלוש מול זמן החציון או השכיח.
2. "התוספות ההיררכיות"
מקדם היסטריה.
כל רמה מוסיפה מקדם בטחון משלה (בין 5% ל- 50%). כך הקבלן הראשי מול היזם, קבלני משנה מול הקבלן הראשי ובדומה מנהלי עבודה וראשי צוותים. אם יש רמות רבות - הזמנים מתנפחים מאוד. אלא שמתכנן הלו"ז נמצא תחת לחץ הלקוח לקצר את הלו"ז עד כדי סכנה להפסד המכרז. התוצאה - קיצוצים שרירותיים בזמנים המוקצבים לפעילויות.
אלא שאנשי הפרויקטים הם אנשים אינטליגנטיים וזה מביא אותנו למנגנון השלישי:
3. "מכת מנע"
התחייבויות צריך בסופו של דבר לקיים. האחראים על פעילויות מצפים לקיצוצים שרירותיים ומנפחים את הערכות הזמנים שלהם באופן משמעותי.
בשלב תכנון לוחות הזמנים, כולל הפרויקט מקדמי בטחון גדולים ולמרות זאת רוב הפרויקטים אינם עומדים בלו"ז המתוכנן. שתי סיבות עיקריות לשיבושים:
1. מנגנונים מובנים של בזבוז זמן
2. דבקות בגישה של הנתיב הקריטי.
מנגנונים עיקריים של בזבוז הזמן
1. תסמונת התלמיד
דחית ההתחלה עד שזה כבר מאוחר מדי.
אם הקצנו לפעילות משך זמן ארוך שמבטיח 90% הסתברות שהפעילות תסתיים בזמן, יש עדיין הסתברות של 10% לפיגור בפעילות ותמיד יש הסתברות של 50% שהפעילות תסתיים בפחות מזמן החציון. בפועל אנו רואים שוב ושוב שמתממש האירוע הפחות סביר (הפיגור).
גם אם יש (או אולי מפני שיש) מקדמי בטחון עצומים - העבודה אינה מתחילה להתבצע בהיקף מלא, אלא לאחר שבוזבז רוב (או כל) מקדם הביטחון. במועד זה אם וכאשר מתרחשות תקלות - אין כמעט אפשרות לסיים את הפרויקט בהתאם לתכנון.
2. "משרתם של אדונים רבים" (multitasking)
יש מקרים שמשאב מסוים צריך לבצע משימות במספר פרויקטים, (או במספר מקומות באותו פרויקט) וכולם דורשים ביצוע באותה מסגרת זמן.
בניסיון לרצות את כולם, ינסה המשאב בד"כ לבצע את העבודה למקוטעין בכל הפרויקטים גם יחד. התוצאה: זמן המחזור גדל מאוד - ביחס ישר למספר המשימות המתבצעות בו זמנית.
3. הפיגורים מצטברים. סיום מוקדם של משימה, לא תמיד מנוצל.
יש מצבים שבהם קבלני משנה או מנהלי עבודה לא חושפים סיום מוקדם של משימה כדי למנוע קיצוץ בזמן המוקצב בעתיד. במקרים אחרים סיום מוקדם מפתיע את מנהל הפרויקט שאינו ערוך לנצלו.
התמודדות עם אי הוודאות ע"פ תורת האילוצים - TOC
הפתרון המוצע ע"י TOC מושתת על ההבחנה שֶ:
שונות הסכום < סכום השונויות
מקדם הביטחון המשותף לשרשרת של פעילויות קטן בהרבה מסכום מקדמי הביטחון האינדיבידואליים של מרכיביה.
דוגמה 1:
כאשר מקדמי הביטחון האינדיבידואליים כלולים בכל פעילות:
כאשר הפעילויות אינן כוללות מקדמי ביטחון אינדיבידואליים, ניתן להסתפק במקדם הגנה משותף, קטן יותר מסכום מקדמי הביטחון האינדיבידואליים:
את מקדם ההגנה המשותף - הבפפר(buffer) מציבים בעת התכנון בסוף השרשרת.סטייה חיובית (פיגור בסיום) של פעילות "אוכלת" מזמן הבפפר. פיגור בפעילות/יות בשרשרת מסוימת לא תגרום לפיגור בקטעים אחרים בתוכנית אלא אם כל הבפפר "נאכל".
חשיבותו של הנתיב הקריטי
אי אפשר להגזים בחשיבות שמיחסים מנהלים לנתיב הקריטי. אורכו של הנתיב הקריטי קובע את משך הזמן שיארך הפרויקט. לכן בכל החלטה עקרונית או אפילו יום יומית נבחנת ההשפעה על הנתיב הקריטי. בכל מקרה של מחסור במשאבי עבודה, מימון או מסמכי ביצוע תינתן עדיפות לפעילויות על הנתיב הקריטי.
הפתעה: הנתיב הקריטי אינו מגדיר נכון את משך הפרויקט.
בכל התוכנות הקיימות לניהול פרויקטים (להוציא תוכנות מונחות CC ) מוגדר הנתיב הקריטי בהנחה של משאבים בלתי מוגבלים. במציאות תמיד יש משאבים מוגבלים עד כדי היותם צוואר בקבוק. יש גם אילוצים נוספים שלא נלקחים בחשבון. והתוצאה: פערים מפתיעים בין התחזית למציאות.
דוגמה 2:
להלן תרשים "פרט" טיפוסי:
התשובה : ל"רגל" שהיא הנתיב הקריטי, כמובן.
מה קורה כשהמשאבים כמו במציאות אומנם מוגבלים ליחידה אחת מכל משאב: X,Y,Z.
אם מפעילים את העדיפויות המוכתבות ע"י גישת הנתיב הקריטי מתחילים ב A והפרויקט יסתיים ב 50 יום.
אם פועלים בניגוד לעדיפויות המוכתבות ע"י גישת הנתיב הקריטי, מתחילים ב B אזי הפרויקט יסתיים תוך 40 יום בלבד.
מסקנות:
1. מה שקובע את אורכו של הפרויקט אינו הנתיב הקריטי אלא קומבינציה של קטעי נתיבים הקשורים באילוצי משאבים (או אילוצים אחרים כגון מקום, בטיחות וכו').
לקומבינציה כזו אנו קוראים שרשרת קריטית -Critical Chain
שרשרת קריטית -Critical Chain
נתיב קריטי-Critical Path
2. ההחלטות הנגזרות מגישת הנתיב הקריטי עלולות להיות מוטעות ולהאריך את משך הפרויקט.
עקרי הפתרון של תורת האילוצים - מתודולוגית " השרשרת הקריטית":
א. בשלב התכנון מפורקים מקדמי הביטחון מהזמן נטו לביצוע הפעילויות. זה אינו קיצוץ שרירותי שכן הוא מפוצה ב- buffer מתאים כמתואר לעיל. התוצאה: משך הפרויקט המתוכנן, מתקצר משמעותית.
ב. השרשרת הקריטית - להבדיל מהנתיב הקריטי
בעת הגדרת השרשרת הקריטית נבנות הגנות שונות ובפרט buffers להגנה על מועד הסיום והגנות מפני שיבושים בנתיבים שמזינים אותה.
באפפר הזנה שרשרת מזינה
באפפר הפרויקט מגן על מועד הסיום של הפרויקט
השרשרת הקריטית
סיום
התחלה
באפפר הזנה מונע מפיגורים בשרשרת מזינה ליצור פיגור בביצוע השרשרת הקריטית
שרשרת מזינה
ג. שני המרכיבים לעיל מבטיחים שתכנון הלו"ז יהיה חסין מפני שיבושים צפויים ובלתי צפויים גם יחד. לולא העמידות היוצאת מן הכלל של התכנון, בפני אי הודאות, לא הייתה משמעות לחסכון המתוכנן בזמן או כל שיפור אחר.
ד. בקרת הפרויקט ע"י סקירה רצופה של הבאפפרים (Buffer Management) מאפשרת להגדיר סטאטוס מדויק של הפרויקט, במושגים של זמן, כסף וביצוע ולמקד תיקונים רק באותן פעילויות, מעטות, העלולות לפגוע במדדים האלה.
ניהול בסביבה עסקית מרובת פרויקטים
המעבר מפרויקט בודד לניהול פרויקטים רבים מאופיין בקפיצה דרמטית של נזקי אי הודאות על הפער בין תכנון לביצוע הפרויקט. הדרישה למשאבים המשותפים, סימולטאנית בפרויקטים השונים, יוצרת תלות בין לוחות הזמנים שלהם. כתוצאה מכך כל שיבוש בלו"ז של פרויקט אחד יוצר בהכרח שיבושים בפרויקטים אחרים. בהמשך נוצר מעגל משוב הרסני של שיבושים מצטברים בכל הפרויקטים. הפרקטיקה המקובלת של multitasking מנציחה את התוצאות השליליות האלה.
הפתרון של תורת האילוצים מתחיל בזיהוי המשאבים המשותפים שבמחסור - המשאבים הקריטיים (הם מעטים מאד). רק את אלה יש צורך לתכנן מראש במשותף. בנוסף נשלל לחלוטין השימוש ב multitasking.ניהול פרויקטים מסורתי
סיום מתוכנן
ניהול פרויקטים לפי TOC
קשיים צפויים ביישום
חוסר אמון היוצר מעגל קסמים הרסני
מנהלי פרויקטים רבים לא מאמינים באפשרות לתכנן לו"ז שמועד סיומו והיקף עלותו חסינים מפני חריגות. התנהגותם, בעקר של קבלני משנה, משקפת את ההנחה שיהיו בפרויקט פיגורים שלא באשמתם, שגם יגרמו להם נזקים אבל גם יספקו אליבי לפיגורים שלהם. זה יוצר מעגל קסמים שבו פיגורים יוצרים חוסר אמון שיוצרים עוד פיגורים. לכן, למרות שיותר ויותר חברות משתמשות בכלים ממוחשבים לניהול פרויקטים, במקרים רבים התוכנה משמשת לתכנון ראשוני ו/או תיעוד האירועים ולא לניהול ובקרת הפרויקט.
נדרש שיתוף פעולה רב בשלב של "קילוף" מקדמי הביטחון.
במצב חוסר האמון הקיים חוששים האחראים על הפעילויות השונות, (מנהלי משאבים ו/או קבלני משנה) לוותר אפילו על חלק ממקדמי הביטחון שלהם.
יש מקום לאופטימיות
גישת TOC לניהול פרויקטים, מיושמת בארץ בהצלחה רבה בעשרות פרויקטים מזה כעשור. מה שמקל על הפנמתה ויישומה היא פשטותה והיותה מבוססת על שכל ישר ולא על מודלים מתוחכמים. מניסיוני בליווי יישומים של הגישה למדתי שלאחר הדרכה והסבר מתאימים מושג שיתוף הפעולה הראשוני של מנהלי המשאבים (הפנמיים וקבלני המשנה) במאמץ קטן מהצפוי.
בכל היישומים השגנו שיפורים משמעותיים במושגים של עלות, זמן ועמידה בהבטחות ללקוחות. בחלק מהפרויקטים הגיע קיצור משך הפרויקט ל 40%.
מקורות:
[1] בקר י. , 1999, "ניהול פרויקטים על פי תורת האילוצים" , איכות בבניה גיליון מס' 8
[2] גולדרט א. מ. , 1997, "שרשרת קריטית", דניאלה די-נור מוציאים לאור
ניהול פרוייקטים תורת האילוצים מאמרים אקדמאיים - מאמרים באנגלית - מאמרים מתורגמים - מאמרים מדעיים - מאמרים רפואיים - מאמרים משפטיים - מאמרים פסיכולוגיה - מאמרים אקדמים - מאמרים בעברית - מאמרים בקרימינוגוליה - מאגר מאמרים - סיכומי מאמרים - מאמרים קולנוע - מאמרים בתקשורת - כתיבת מאמרים - פרסום מאמרים חינם - חיפוש מאמרים פרסום מאמר באינטרנט פרסום מאמר מקצועי פירסום מאמרים מקצועיים מאמרים באתר מאמרים article.co.il

ניהול פרויקטים זהו אחד התפקידים הקשים ביותר לטעמי שקיימים בעולם ה- IT. לא משום ששאר התפקידים קלים יותר, אלא משום הגדרת התפקיד בעיני הנהלת הארגון. תפיסתו בעיני המנהלים שונה בהרבה מקרים ממהותו האמתית. אבל, אני קצת מקדים את המאוחר.
מהו ניהול פרויקטים?
פרוייקט ע"פ הגדרתו הקלאסית, הוא מאמץ חד פעמי בעל מועדי התחלה ובסיום מוגדרים שיש לבצעו במסגרת משאבים מוגדרים (תקציב, כ"א, ציוד, זמן, ידע) במטרה ליצור מוצר או שירות יחודיים.

אם כך מהו תפקיד מנהל הפרויקט:
מנהל הפרויקט אמון על הנעת כל משאבי הפרויקט על מנת להשיג את מטרתו, תוך עמידה בקריטריוני ההצלחה שנקבעו מראש.

נשמע פשוט? כלל וכלל לא.
כשאנו באים לפרוט את משאבי הפרויקט, אנו מבינים שמלבד ניהול זמן ותקציב, על מנהל הפרויקט לנהל גם כ"א, ידע ומשאבים נוספים שאין כלים מובנים לניהולם.

מנהל הפרויקט למעשה מתמודד עם מגוון רחב של סוגי ניהול שונים. הוא אמור להניע את הצוות, ליצור מוטיבציה, לפתור קונפליקטים, להתמודד עם פוליטיקה פנים ארגונית, לדעת כיצד ליצור קשרי עבודה עם הלקוח, להיות דיפלומט, מנהל, מנהיג ומוביל.

אולם הרבה מהנהלות הארגונים בארץ, לא רואות את תפקיד מנהל הפרויקט בצורה הזו. למעשה, מנהלים בודקים ביצוע מנהל פרויקט על פי נתונים מדידים בלבד: על פי רוב על פי עמידה בתקציב ועמידה בלוחות זמנים (לפעמים ישנה גם התייחסות לקריטריונים כגון איכות, סיכונים) כאשר מנהל מבקש למדוד את ביצוע מנהל הפרויקטים שלו, הוא מבצע זאת ע"פ קריטריונים שניתן למדוד אותם: חריגה/עמידה בלוחות הזמנים, חריגה/עמידה בתקציב.

אולם קריטריונים אלו הם חלק קטן (משמעותי אך בכל זאת קטן) מתפקיד מנהל הפרויקט. מודל הקרחון לניהול פרויקטים מתאר זאת בצורה נפלאה.

מודל הקרחון לניהול פרויקטים
ע"פ מודל הקרחון לניהול פרויקטים, הקרחון מבטא את הפרויקט, כאשר חלקו העליון של הקרחון, אותו חלק שנראה גלוי מעל פני המים (ובמקרה שלנו גלוי וניתן למדידה) מכיל אלמנטים כגון ניהול זמן, ניהול תקציב, ניהול סיכונים. כל אותם קריטריונים שניתן למדוד אותם ולהיצגם להנהלה.

אולם רוב רובו של הקרחון, החלק השקוע מתחת לפני המים (לענייננו- אותם תחומים שקשה למדוד אותם), מכיל התייחסויות לנושאים כגון ניהול צוות, יחסי עובדים, תקשורת בין אישית, פתרון קונפליקטים, פוליטיקה פנים ארגונים, ניהול לקוחות וספקים, מיצוב אישי ועוד.

בסיס הקרחון, שעליו נשענים התוצרים המדידים, הוא החלק הארי בניהול פרויקטים. אולם דווקא אליו, מייחסים מנהלים חשיבות משנית כאשר הם באים למדוד את מנהל הפרויקט.

כאשר מנהל מודד את תפקיד מנהל הפרויקט רק ע"פ מידת הצלחתו לעמוד בלוחות הזמנים או בתקציב, ומתעלם מבעיות שוטפות (שברוב המקרים מנהלי הפרויקטים מציגים להנהלה) הוא למעשה מפספס את מטרתו כמי שיכול לסייע ולתמוך במנהל הפרויקטים. אני נתקל באמרות כגון "אתה עומד להיכשל, אתה חורג מהתקציב" או "אתה מנהל הפרויקט- תפתור את בעיות הצוות שלך" יחס כגון זה מצד ההנהלה, המבטא חוסר הבנה לגבי מהות תפקידו האמיתי של מנהל הפרויקט, מובילים בהרבה מאוד מקרים לתופעות שליליות:

 • חוסר אונים של מנהל הפרויקט להתמודד עם הצוות שלו, בגלל העדר גיבוי של ההנהלה.
 • תחושת תסכול הולכת וגוברת של מנהלי פרויקטים, שצריכים להתמודד עם החלק התחתון של הקרחון, אבל נמדדים רק על החלק העליון שלו.
 • עומס ייתר של מנהל הפרויקט משום שהנהלה מעמיסה עליו עוד ועוד מטלות במגביל להיותו מוביל פרויקט, וזאת משום שההנהלה לא רואה את מכלול הנושאים שעימם מתמודד מנהל הפרויקט (החלק התחתון של הקרחון).
 • כשילון של הפרויקט כתוצאה מניהול לא נכון.
כל המתואר כאן יכול להסביר מדוע ההתייחסות של ארגונים רבים בארץ לנושא ניהול פרויקטים לוקה בחסר. אחד הסמננים המובהקים לחוסר ההבנה של ארגונים לגבי מורכבות תפקיד מנהל הפרויקט, הוא בכך שהארגון מקדם עובד משום היותו מקצועי בתחום מסוים (אני נתקל בהרבה מתכנתים שקודמו להיות מנהלי פרויקטים, משום היותם מקצועיים בתחומם) ומעוניין לקדם אותו לתפקיד ניהולי.

פרטים נוספים בערוצים לשיווק ממוקד טל - 03-7525055


לספקים בנושא פרוייקטים  תוכלו להכנס לאתר מימומה. לקבלת הצעות ממספר רב של ספקים לחץ כאן.
נושא הפרוייקטים מוצג מידי שנה ב תערוכת פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות המתקיימת במרכז הירידים והקונגרסים, גני התערוכה תל אביב.

תערוכת פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות שבמסגרתה יוצג תחום הפרוייקטים מאורגנת מידי שנה על ידי חברת ערוצים לשיווק ממוקד.
חברת ערוצים לשיווק ממוקד מתמחה בתערוכות מקצועיות בנושאי העיצוב והאדריכלות בכלל והפרוייקטים בפרט.

במסגרת תערוכת פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות מתקיימות ועידות מקצועיות:

הועידה הארצית לאדריכלות, הועידה הארצית למנהלי פרוייקטים ומנהלי בינוי, הועידה הארצית למנהלי רכש.

בועידות מתקיימות הרצאות על ידי מרצים מקצועיים בתחומים הנוגעים לפרוייקטים בעיצוב ואדריכלות.

כמו כן, חברת ערוצים לשיווק ממוקד נותנת שרות של איתור ספקים, מוצרים ושירותים באמצעות אתר האינטרנט  מימומה.

נושא הפרוייקטים יזכה לחשיפה רבה בתערוכת פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות.

במהלך השנים, הציגו בתערוכות פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות המאורגנות על ידי ערוצים לשיווק ממוקד, מאות חברות העוסקות בתחומי העיצוב האדריכלות והפרוייקטים.


תערוכות וכנסים אלו זוכים להצלחה בקרב המציגים ובקרב המבקרים


רשימת החברות שהציגו בתערוכת פרוייקטים - עיצוב ואדריכלות:
רב בריח - דלתות כניסה מעוצבות
פלג ניא - מוצרי ריהוט, עיצוב לחנויות וריהוט משרדי
גלובל מטל - חיפויים מאלומיניום, קירות מסך
מוזאיקה איילון - פסיפס, ריצוף, דקורציה באבן
שקע ותקע תאורה - תאורה, תאורת לד
נתיבי נוי - אבנים משתלבות, בטון אדריכלי, אלמנטים לפיתוח סביבתי
גני ירושלים - אבן, שיש
טרילוג - פרקטים ודקים, מוצרים ירוקים, פרגולות, גדרות, בתי עץ
אקווה קומט - פתרונות קירוי ותחזוקת בריכות שחיה, קירויים בהזזה
ב. וינקלר - פיסול סביבתי, אבן, שיש
אגת ארט דיזיין - תבליטי אבן ושיש, אריחים מעוצבים, אבנים טבעיות
סטלקון - חיפוי מבנים
אשקלית 268 - בלוקים לבניה ולבניית מחיצות ותקרות
גלם מתכות ופלסטיק - לוחות פלסטיק לקירוי, לוחות אקסבונד לחיפויים
אירלנד פלס - חומרי גמר, שליכט, צבע, טיח, דבק, איטום
טי אנד אס פאוור - מפסקים ושקעים דקורטיביים
סיני סטור - מערכות לחדרים רטובים,אריגי זכוכית, פרופילים גמישים לגבס
אינדן מערכות תכנון - קונסטרוקציות פלדה
י.ר.ח.ג שיווק - דלתות, פרופילים לקירות גבס
פלזית פוליגל - לוחות מפולי קרבונט לסיכוך, קירוי וזיגוג
דקורם - צמחיה מלאכותית
שלום לנדאו - וילונות
סתיו לד - תאורת לדים
כדורי אמצעי הדרכה אומנותיים - שילוט, אמצעי תצוגה
אבן אוטופיה - אבן, חיפוי פנים וחוץ, חלוקי נחל
עגם מפעלי מתכת - בניה מתועשת, קונסטרוקציות מתכת
תמנון הופ - מתקני כביסה, פרגולות אלומיניום, הצללות
סי.אנ.סי וודארט - חיפויי עץ, אקוסטיקה
נטורל ווד - פרגולות, רצפות עץ, גדרות עץ, בתי עץ
סחר אספקות - כלים סניטריים ואביזרי אמבטיה
סופר דסק \ נגריית ישראל לוי - מחיצות אקוסטיות, ריהוט משרדי
א.ש.ר בונים את הארץ - מבני קשתות, ממדים, מבנים ניידים
אס פול ישראל - בריכות שחיה מבטון
תותי שיק - אריחים מצולמים, צילום אומנותי
דינמיקה רשתות הכהנים - רשתות נגד יתושים, רשתות שקופות
פילו אש - מיגון אש, איטום מעברים, שילוט, סימון חניונים
סטודיו יובל - אומנות מוארת לד
מושיקו גינון - עיצוב גינות, כדים, אדניות, דשא סינטטי, משטחי בטיחות
מטלפורם -
חיפוי מבנים
אליעד יהלום - צילום לעיצוב פנים, תמונות מצולמות
הילו אינטרנשיונל - לוחות דקורטיביים
מטליום - קירות מסך, חיפויי אלומיניום
אפרת אילן - אומנות
סיסטם - ידיות
נועם גרין גארדן - מטבחי גינה, גרילים, ג'קוזי, סאונה
סלע - לד וקרניזים מוארים
גיזמו - הדפסות בתלת מימד
מדגל - ברזים
Infinite Green - צמחיה טבעית משומרת
י.ק בנייה וקיימות - בניה ירוקה
תיגי - מערכות אנרגיה סולאריות
מכלת רמת גן - קורסים בתלת מימד
גולד חש.אש - מיגון אש
פרקט חן - פרקטים, דקים, פרגולות
אחים כמיסה - עצים, דקים, לבידים, רעפים, מחסנים, אדני רכבת
חוליות פתרונות אחסון - מערכות איחסון
אוקי דיל - ציפויי זכוכית דקורטיבים, ציפוי מגן
קוסנטינו סנטר - שיש ואבן
קידום הפקות - קידום אתרי אינטרנט
שיא מבלטים - פירזול
I FEEL - בית חכם, אודיו, אינטרקום
מאירס טפטים - טפטים
דנפל - כיפות תאורה
GOLD VISION - חיפוים דקורטיביים
WALLIS - חיפוי קירות
גריל טאון - מטבחי גינה וחיפוים, ריהוט גן, גרילים
אורפוינט תאורה - תאורה
Meirav Sher - ציור, חיפויי זכוכית
אקוטק - קירות ומחיצות פנים
אלרון - אלומיניום רשתות
פלמט - מוצרי פירזול ומערכות אלומיניום, בית חכם
פוליביד תעשיות - מוצרי בידוד
GREEN CAST מקבוצת גני ירושלים - תבניות בלוק
מור חברה לשיווק - מוצר פירזול, דלתות, מנעולים, מוצרי בטיחות
ש.י.ל.ת שוקי יבוא ושיווק - חיפויים, בידוד, גמר, מבנים בניה קלה
סוככי השרון - הצללה
מישלב - הכשרה מקצועית
אלי קובוס - ציורי קיר, פיסול
אופיס קאל - לוחות כתיבה, עזרי תצוגה, ריהוט משרדי
BG GLASS - זכוכית
מגדל צבעים - צביעה אומנותית
קבוצת סאנטק ישראל - מדבקות לשמשות ושילוט
יעל השחר - חיפויי GRC
אקווה ספרינג - כיורים, טוחני אשפה
D4ALL3 - הדפסה בתלת מימד
א.צ ג'רבי - מוצרי עץ
תבניות אומן - חיפויי קירות קלים
רולמט - חיפויי מתכת
ח.נ דור דיזיין - דלתות
Mona-li - תמונות
ברומייד - דפוס דיגיטלי
מקסווב - תוכנה לניהול פרוייקטים
קונסטרקטיב, י. גרוסוירט מהנדס - שרותי בניה
אריאל רייניך בגבהים - בטיחות בגבהים
בייאיט 360 - סיורים וירטואליים
אף רובוטיקס רכישות - רובוטים לניקוי חלונות
חיים מלכה \ טכנוקלרק - מוצרי איורור, מאווררי תקרה
בטיחותי - ציפויים מונעי החלקה
דירה נאה - עיתונות מקצועית
סיסטמטיקס -
מדפסות תלת מימד
GREEN GOODS - ריהוט מוסדי
אקסיס גי פי אס - ציוד ומכשירי מדידה
עבודת בית - אלמנטים עיצוביים מיוחדים
טריניטו - דק סינטטי
אייל ציפויים - פתרונות גמר וחיפוי
הרקולס תעשיות ומסחר - תאורת לדים
קליר ייצור ושיווק - מתקני היגיינה
רשת פלקס - רשת גלילה לחלונות
פרומושיין - מתקני היגיינה
עודד ברגר - עיצוב ובניה בעץ ובברזל
קרדיט אנליטי - רהיטים
מאירי טכנולוגיות - חידוש צנרת
ח.ג. סחר -
פירזול, דלתות, מוצרי עץ
טרקלין מערכות - שעונים ומערכות זמן \ שילוט אלקטרוני
ארטסטון מרום - אבן
שייד פרו -
הצללה, סככות
שיש אבן השוק - שיש ואבן
בייסיק קולקשיין - רהיטים
ענבל אבירם עיצובים ובניה - ריצוף מצוייר
מ. איתן המומחים לאינסטלציה - צילום ושיקום צנרת
ג.ד שרוני - עבודות מתכת
דקופלוס פרקט -
פרקטים
אדוונסאין - מניעת החלקה
הסטודיו של מארט - ציורי קיר
אשל מערכות מידע ובטחון - מערכות אבטחה ומיגון
גולמט - בידוד, חיפוי, אקוסטיקה
אלמי תעשיות פלסטיק - כדים דקורטיבים
שפירא הבית של הכלים - מוצרים וחפצי נוי
חיתוכים - עיצובים בלייזר
הדסק - מניעת החלקה, מערכות כניסה, נגישות
אוקי דיל - ציפויי זכוכית
גונן צינאדר - תוכנה לאדריכלות
א.א. תאומים - ציוד אור קולי, שילוט
אדניה - אדניות
ספורטל - ציוד כושר
מילאנו שיווק ישיר - דלתות
בריק ליין הפצה - בלוקים
וילונות ליאד - וילונות, כלי מיטה, טקסטיל
MAKE 4 - מדבקות לקירות
כרמל דירקט - ריהוט גן, גרילים
היחידה לאחזקה - מבנים יבילים
א.ע צאלון - גיזום עצים, מנופים, במות הרמה
אקזיט מותגים - פרקטים ודקים
אפלר עיצובים - דלתות וחזיתות מאלומיניום וזכוכית
דוד פרופ עץ איתן - חיפויי עץ דקורטיביים
שיא מבלטים - פירזול
גרציאני תעשיות - דלתות אוטומטיות
היפר משרד - ריהוט משרדי
עדי מעליות - התקנת מעליות בבניינים קיימים
מ.י. מערכות בניה - אבן
שטיחי טאפי - שטיחים ופרקטים
אלי ובן אסולין קרמיקה - קרמיקה, שיש, כלים סניטריים
Flex Decor- elastic stone decoration - אבן אלסטית
אמנות בפרח - צמחיה מלאכותית, פרחי משי
תומר פלוטניק - משטחים מעוצבים, ריהוט
סאנטק ציפויים - ציפויים דקורטיביים
קו משי \ קריסטל דום - חיפויים
ב.י. אנרג'י - חימום מים היברידי
א. ישראלי - אביזרי אמבטיה
קומפקטוס - איחסון
תעשיות בית-אל זכרון יעקב - מערכות סינון לממדים
 קליל - אלומיניום
 אחים לוי יבואני קרמיקה - קרמיקה, כלים סניטרייים
 דיבולייט הפצה - תאורה \ לדים
 תדיראן גרופ - מיזוג אוויר, מערכות סינון לממדים
 מטרופרק רצפות עץ - פרקטים ודקים
 סטאטו - דלתות, מטבחים
 רהיטי מנחמיה - ריהוט לפרוייקטים
 OPEN UP - יבואנים ומפיצים שעוני מעצבים
 אמבין סיסטם - תאי שרותים, לוקרים
 לייף סייבר - בדיקות קרינה
 סאנקולנט - בניה קלה, ברגי קרקע
 PICHINA - יבוא מוצרי גמר, אבן מקומית
 סף דור - דלתות פנים
 א. ש דקור - חיפויים וריצופים
 איי.בי.אר רן אלוש - הדמיות
 יוזמות למען הסביבה והקהילה - איכות סביבה
 המשלט דיגיטל - מערכות שילוט
 נישה קונספט (טרידידור) - חיפויי דלתות דקורטיביים
 תעמל מזרע - מעליות ומעלונים
 בול עץ - ריהוט מנירוסטה
 סמארט הום ישראל - בית חכם
 רוזקום - מערכות אינטרקום
 ניסקו הנדסת חשמל ומערכות - מערכות אינטרקום מעוצבות
 פשוט ירוק - דשא סינטטי, דקים סינטטיים, משטחי בטיחות
 ארפל אלומיניום - אלומיניום, מיגון פתחים, דלתות
 FSB - ידיות ופרזול
 ר.א מערכות נעילה - מערכות נעילה ובקרת כניסה
 אלרון - אלומיניום, רשתות דקורטיביות
 אלום רענן - אלומיניום, חלונות, דלתות, תריסים
 אס הרכבות אלומיניום - חיפויי אלומיניום
 איוואק ישראל - שואבי אבק מרכזיים
 אל פרופיל - רשתות נגד יתושים
 צלף פוליאון בידוד - בידוד
 מנורץ - תאורת לדים
 ווטר לו - פתרונות סניטרים ירוקים
 אלומטק - אלומיניום, זכוכית, ריהוט
 אריחי איילה - אריחים מעוטרים
 שטיחי ששון - שטיחים עבודות יד
 פירסט ליין - תקרות אקוסטיות
 HCI - ריהוט לפרוייקטים
 חלונית - חלונות חוסכי אנרגיה
 גוטליב עיצוב - שערים, גדרות, מעקות, פרגולות
 בי-טק - מוצרי בניה מתקדמים
 ארכיטקטוב - הדרכות שרטוט
 פירסט - תכנון והנדסה - טכנולוגיות חימום מים
 ל.ג לוחות אגר \ ח.ג. סחר \ לבידי לביא - לוחות עץ דקורטיביים
 פספרטו הכל למסגרת - אלמנטים מעוצבים מגבס לקירות ותקרות
 פרפקט דלתות וחלונות - חלונות ודלתות
 שיש ואבן השוק - שיש ואבן
 תושיה אמנות נאות סמדר - בטון דקורטיבי
 ש.מ יבוא ושיווק מוצרי פירזול - פירזול
 סנטיגן דשא סינטטי - דשא סינטטי
 עץ טוטאלי - פלטות עץ דקורטיביות
 SUNTEC - פלטות חימום אינפרא אדום
 אמ ג'י לייטנינג - התייעלות אנרגטית, חשמל, תקשורת, תאורה
 א.ס. ורטהיים - כפפות
 XENOM - לוחות דקורטיביים ופתרונות בחומרים מרוכבים
 רוסאלי ישראל - שרוולים לבניה
 ש.י.א מבלטים שיווק - פירזול לארונות
 רדיוס - פירזול לארונות
 יועם - אינסטלציה סניטרית, ברזים, מייבשי ידיים
 פורת מתכות ועיצובים - גדרות ושערים מעוצבים
 ויקול פרקטים - פרקטים ודקים
  CKY - מערכות תליית תמונות
 סגל טק - חיפויי עץ
 א. גול - פרופילים ופינות לגמר
 שערי ברכה - דלתות כניסה ופנים
 אואזיס - ריהוט גן
 ריץ' גני יוקרה - עיצוב גינות
 אומנות הגימור לוקרים, תאי שרותים, ארונות מטרספה
 י. מזרחי ריהוט משרדי - ריהוט משרדי
 זיו א.י בריכות שחיה - בריכות שחיה, בריכות עיסוי, סאונה
  DECORS-LAM - פורמאיקה
  אטמור תעשיות - מערכות חימום מים
 גלובל קי. סיסטמס - שואבי אבק ומכונות ניקוי
 איה דיזיין - דלתות ומשקופים
 א.ח שטיחים ופרקטים - פרקטים ודקים
 א.צ שיווק - מוצרי איטום, גמר ושיקום
 גובילד - תבניות בניה ליציקה
 VELCO הנדסת פתחים - דלתות, מחיצות
SOLIDLINE - משטחי קוריאן
 בדר אלומיניום - אלומיניום \ חלונות, דלתות, תריסים
 מדנס ביטוח לאדריכלים
  גלובס - עתונות עסקית
 דה מרקר - עתונות עסקית
 אדריכלות ישראלית - עיתונות מקצועית
 מגזין עיצוב מבית תכלת תקשורת - עיתונות מקצועית
 יפעת - מכרזי בניה
 תירוש - עתונות מקצועית
 HDL - עתונות מקצועית

 זהבי עצמון - קרמיקה, כלים סניטריים, דקים, בניה ירוקה
 להיט מערכות - חימום תת רצפתי
 DECRA GLASS - ויטראז'ים
 אבן סיב - אבן, שיש, בריקים
 ח.מ מרכז הדקורציה - וילונות
 GREEN GLASS - הדפסות בזכוכית
 אד מירז תעשיות - ריהוט משרדי, מוסדי
 אחים כמיסה מרכז העצים - עצים, פרגולות, גדרות
 אר.וי.אם מערכות - תוכנה לאדריכלות
 ברימאג מערכות - משתנות ללא מים, מייבשי ידיים
 גומא מטבחים - מטבחים, חלונות בלגיים
 אמיר הנדסה - הרמה ושינוע
 לוגיקוד - מדפסות למדבקות ברקוד
 רומא מודרן - חיפוי מבנים
 בידרמן פרייבט ארט קולקשן - גלריה ליצירות אמנות
 WALL BED - מיטות לחדרי ממדים
 AS-MADE - תיעוד בניה
 SMOP - אריחים דקורטיביים
 ארט דיזיין - שילוט ומיתוג קירות
 הקוטל \ טרמיטק - הדברה
 מטר מרובע - ציפויי קירות ותקרות
 ננו גלאס - ציפויי זכוכית ירוקים
 אביעד אובל - רהיטים מקוריים מעץ
 א.ד. רהב פיתוחים - תוכנה לאדריכלות
 שגיא שטגמן - פתרונות הצללה
 חוגלה - איבזור חדרי שירותים
 פורמאדור - דלתות
 טמבור גבס - לוחות גבס
 ח.ג סחר - פרזול, דלתות, מוצרי עץ
 מדגל - ברזים
 ליאל - הדפסות על מתכת
 אוקיינוס הדפסות - הדפסות על קשיחים
 סטליוס - דלתות מעוצבות, פנים וחוץ
 פרש ליין  - צמחיה מלאכותית
 א. פתיה - אביזרי חשמל ומפסקים דקורטיביים
 ש.ק.ד - בתי עץ, חלונות
 אגר ישראל  - לוחות דקורטיביים
 פרומט - הצללה וקירוי, שחרור עשן
 ACRYLIC MARBLE - משטחים אקרילים
 רייגלר ישראל - שילוט
 נטלי גרוסמן - ציור, אמנות
 סטודיו ורדי - אריחים מודפסים
 דיגיטל גראפיטי - הדפסה דיגיטלית
 רקוטקס - וילונות, הצללה
 הום סט - פטנטים ומתנות יחודיות
 בי.אם. אנד בי.אל - דק לריצוף חוץ
 אמבל הנדסת חשמל - התקנים משולבים, חשמל ותקשורת
 LED MARKET - תאורת לדים
 SMAMIT ART - דקורציה וקישוטי מתכת
 מטר מרובע - ציפוי קירות ותקרות
 בק טק טכנולוגיות - רהיטים
 SOFI - מוצרי עיצוב
 ש. גולדשטיין - טפטים
 שטיחי אלפקה - שטיחים
 לדויז'ן - תאורת לדים
 וקסמן  - ריהוט משרדי, אודיטוריומים
 טופ אייר, רוני כהן - מסכי אוויר, חיפויי רצפה, הכוונת קהל
 קסא דקור - ציפויים דקורטיביים
 זיו א.י בריכות שחייה - בריכות שחיה
 GEO PLAST ISRAEL - תבניות בניה ליציקה
 מאור - מתקני תצוגה, שילוט והכוונה
 הל-דור ייבוא ושיווק - ברזל בניין
 נמני אב בטון - רצפות בטון מתקדמות
 אורלי מים - טכנולוגיות חימום ירוקות
 אמ.די.סי העתקות - הדפסות על קשיחים
 מגנקטיק - תליה באמצעות מגנטים
 שקדי דקור סנטר - חיפויי קירות דמויי עץ ואבן
 טקסיין - שילוט והכוונה
 ניר ווי - ציפוי רצפות, דשא סינטטי
 KELATY - שטיחים
 S.W.S SMART WATER SOLUTIONS - ברזים, משתנות, חסכמים
 ורדי פתרונות - הדפסה על אריחי קרמיקה
 יפעת מכרזים - מכרזי בניה
 בול עץ - ריהוט מנירוסטה, פרגולות, דקים
 סהר שלטים - שילוט
 שריונית חסם - דלתות
 גילאר - איטום, דבקים, פוליאורטן
 פנטהאוז קונטרקט - רהיטים
 רם אור מטבחים - מטבחים
 כפיר נילסן ישראל - עיצוב בזכוכית, ריהוט, דלתות
 ניגא מוצרי איכות - מוצרי אמבט, קוריאן, פורמאיקה
 יוליוס הנדסה - מדפים, איחסון
 חוליות - בניה ירוקה, מים אפורים, צנרת
 אחים סיני יבוא ושיווק - פרקטים, טפטים, וילונות, דלתות ועוד...
 קלאסיגן - ריהוט לפרוייקטים, ריהוט גן
 OUTDOOR LUXURY - גרילקמין
 קריב פתרונות לבניה - פתרונות הרמה לבניה
 עמית תשתיות - רהוט רחוב וגן
 לומיאור - שילוט
 טבע עץ - פרגולות, בניה בעץ
 דורי קמחי - תאורה אדריכלית
 מדיליין - כלים וציוד למוסדות
 דן גלרי - עיצוב וילונות
 ספלאש - בריכות שחיה
 מאירה פריימן אומנות ועיצוב סביבתי
 סטודיו שיגן אומנות ופיסול
 הנגריה של רונן - רהיטים
 אטמור - מחממי מים מהירים
 אקובג - רשתות, הצללה, אוהלים
 תואר בול דק - דקים
 קלין קלין - ניקוי גרניט פורצלן, מניעת החלקה
 אלרון רשתות - רשתות לחלונות, אלומיניום
 לוקס פלור \ סרביאן שטיחים ופרקטים - שטיחים ופרקטים
 סומברה פתרונות הצללה מתקדמים - הצללה
 כרמית מיסטר פיקס - איטום, בידוד וציפוי
 דאב מוצרי אדריכלות - ריהוט לפרוייקטים
 קרת גינון נוי - צמחיה מלאכותית
 ניו פרספקטיבה - חיפויים דקורטיביים
 מפעלי מתכת ש. כהן - בניה ירוקה, בידוד
 אודי ארט עיצוב בבטון - הקמת גינות, עיצוב בבטון
 סופרגז - מערכות גז
 ארקילביץ עמליה - פירזול
 דייסון - מייבשי ידיים
 NU FLOW ISRAEL - אינסטלציה
 וירן תעשיות \ ויצמן תעשיות - רהיטים \ פורמאייקה
 ניו אופיס - ריהוט משרדי
 פיקס חדרי ארונות - רהיטים
 א. בריאה סוכנויות - רהיטים
 גן אגרונום - עיצוב גינות, אדניות
 גל - מוצרי פיברגלס - מוצרי פיברגלס ואפוקסי
 אינדן מערכות תכנון - חיפוי בתליה יבשה
 שלמה סלומון ובניו - חומרי בניה
 טל דיגיטל - שעונים דקורטיביים
 סיגל עציצים וכדים מוארים - עציצים וכדים מוארים
 ירוק בעיר תעשיות מיגון - יזמות, ממ''דים
 אשד מזרקות - מזרקות ומפלים
 א.מ.ן סאן סולאר - מערכות סולאריות
 אברגרין דקים וחיפויי קיר - דקים וחיפויים
 אחים עיני - מדרכים ושטיחי כניסה 
 איי-פיל מערכות חכמות לבית
 נתי מערכות כיבוי אש בטיחות אש
 אר.או.פיור מתקני מים
 גלילאו דיזיין רהיטים \ שעונים דקורטביים
 דובלר מחיצות גבס \ אקוסטיקה
 רום ישראל הרמה ושינוע
 הלל לזרוב ציורי קיר
 ליאוני משטחים אקריליים
 אמפראל מאווררי תקרה
 אקווה סופט ציוד ומתקני מים
 ד.ח. מדיה קומפני הדפסה דיגיטלית
 וויופוינט הדמיות ממוחשבות \ תלת מימד
 מרום שמפ מוצרי עזר לבניה
 ג.ר.י.ן גנרטורים גנרטורים
 פוליאוריטן בידוד
 פוליקריל לוחות פלסטיק
 פריד אדריכלות תוכנת שרטוט
 סולם יעקב - מעקות
 פונטביט - תוכנה לאדריכלות
 טננבאום הדר גילה, מצוי בחומר - קירות אוירה
 א.מ.ן מכון לבדיקות קרינה - בדיקות קרינה
 רוזטק טכנולוגיות מתקדמות - תאורת לדים
 פרינט תלת מימד הדפסה בתלת מימד
 3DTVISION מסכי תלת מימד
 מנור לייטינג - תאורה
 אבן לבנה - אבן ושיש
 מנדלסון - ש.בר (GEBERIT) - מיכלי הדחה סמויים
 אלום טכניק - אלומיניום
 טופית סטון 2010 - אבן
 צ.מ. פתוח מוצרים - זכוכית חכמה אלקטרוכרומטית
 בלטנדו - תקרות אקוסטיות
 מקור הפורמייקה - פורמייקה
 צנובר - גינון וצמחיה
 טרמודן - חיפוי וציפוי
 קונל - תאורה
 שארקי צבעים - צבעים
 טכנוקלרק - מאווררים דקורטיביים
 פזגז - גז \ מערכות חימום
 ארטנובה - תמונות
 אליעד יהלום - תמונות 
 ויזואלד - 
שלטים
 אלום קוסטיקה - אלומיניום
 סטיל רולינג - בידוד
 SEE TAPET - טפטים
 אלומתריס - אלומיניום
 חיים מלכה - מאווררים דקורטיביים
 IN GLASS - תריסים וחלונות
 SWS Smart Water Solutions - ברזים
 THE SKY FACTORY - חלון וירטואלי
 א.ג. ניהול פרוייקטים - בניה ירוקה, איכות סביבה
 אל אם סוכנויות ושיווק - הגברה ותאורה, קולנוע ביתי
 הל-דור יבוא ושיווק ברזל - ברזל 
 המדביק -
 מחיצות ותקרות אקוסטיות
 קליר ייצור ושיווק - מתקני היגיינה
 ש.טלבי תעשיות אלומיניום - חלונות
 ב.א חשמל התראה ותקשורת - בית חכם
 מגן שמש - ציפויי זכוכית
 יועם - אביזרי אינסטלציה
 פלסתום - כלים סניטרים
 דשא דשא - דשא סינטטי
 פז מערכות - מיגון נגד אש \ שיחרור עשן
 מאיירס טפטים - טפטים
 טכנוקריט - ציפויים פולימריים \ קירות דקורטיביים
 זן ארט - כדים
 קבוצת גלובל \ טקניון \ מגן לי - חיפויי רצפה, ריהוט משרד
 פלרם - קירוי וסיכוך
 ווטרלס - משתנות לחדרי שרותים
 תומר ישי תעשיות - חיפויי קירות
 אי.אס. מערכות כניסה - מערכות כניסה
 סומפי - מנועי פיקוד לתריסים
 סונקס אקוסטיקה - אקוסטיקה
 דקל - מאגרי מידע 
 ק.ל. אקוסטיקל -
 תקרות מתיחה
 אפיקי מים - מניעת נזקי אבנית
 BZR TRADE - פירזול
 פלסאון - אינסטלציה סניטרית
 דקור סטאר - פרופילים דקורטיביים
 ב.י.ע.ד שיווק ברזל - ברזל דקורטיבי
 כנען סנטר - מוצרי בניה \ גמר
 שירן פרופילים - פרופילים דקורטיביים
 בירמן עצים ופירזול - לבידים, פירזול
 מרקטוויז פרודקטס - ריהוט לפרוייקטים
 לבידי לביא - לבידים, פורמאיקה
 מזונית - לבידים, פורמאיקה
 פוליגל תעשיות - לוחות לקירוי \ סיכוך
 ישימא - מעקות
 העוגנפלסט - חיפויים דקורטיביים, איטום
 סי.אר. קונטק - חיפויים דקורטיביים, איטום
 טופ-אייר - מערכות הכוונה, מסכי אויר
 אקסטל - אלומיניום
 אינפרטק - איתור דליפות ורטיבויות
 משמרות קרניזים - קרניזים, דקורציה
 אלטכנו - חיפוי גגות
 אור עד - גופי תאורה \ תאורת לדים
 דאלאס מוצרי נייר - ציוד היגיינה
 דנבר - צבעים וציפויים
 מעריב - עיתונות
 סגנונות מערכות פירזול -
 פירזול אדריכלי
 Fundermax - ריהוט משרדי
 אדית פתרונות תוכנה - תוכנת אדריכלות
 WINART - חלונות ודלתות
 OPEN ART - ארגזי תריסים נסתרים
 טכנו כהן - אספקה טכנית
 בלורן  - פירזול 
 קבוצת ארפל -
 חלונות ממ''ד, מנועים לתריסים
 Floor Design - פרקטים, שטיחים
 פלמט - פירזול
 דקו כד  - כדים
 גרף אור א.נ. העתקות  - העתקות אור
 השקיה אקולוגית  - טכנולוגיות השקיה ירוקות
 אביטל ב.ס - מתגים ומפסקים דקורטיביים
 אותות הסדנא  - שלטים
 ארט עיצובים בברזל  - עיצוב בברזל
 רשפים  - דלתות פלדה
 ברק תאורה  - תאורה
 אספלט פרינט - אספלט דקורטיבי
 בנארית - תוכנה לניהול פרוייקטים
 קומפורט ליוינג - מזרנים וטקסטיל
 דורון תעשיות תאורה  - תאורה
 מימדים  - מערכות שילוט אלקטרוני
 טרופי גן  - ריהוט גן
 קשתות מוצרי גן וצל  - פרגולות
 סמיקום לקסיס  - תאורה חסכונית
 אל-גג בניה והנדסה  - תבניות לבניה
 ארז מוצרים טרמופלסטיים  - איטום, יריעות טרמופלסטיות
 מינרקו  - משטחי גומי לטקסטורה לבטון
 ברק גרופ  - תריסי אור, פרגולות, סוככים
 אמקו ים  - מבנים יבילים
 לד-דריקס  - תאורת לדים
 חובב טיח צבעוני  - טיח דקורטיבי
 נישות  - עיצוב בגבס
 רבדיון - פיברגלס מוצרים
 עדנה דוהן - תמונות, ציורים
 אן וי סי - תאורה
 פטוריז - הצללה וקירוי
 ק.ד פורניר ועץ - פורניר ועץ
 ארומה מחסני רהיטים  - רהיטים
 לד ארט  - תאורת לדים
 גלריה צמרות  - גלריה, תמונות
 MDC  - העתקות אור
 גברוב סלע  - פסלים ושיש
 עדן עיצוב  - חריטה אומנותית
 אלטק מעקות  - מעקות
 ג.פ בניה ירוקה  - ציוד לבניה ירוקה
 פררו  - אלומיניום
 Mor Bistra  - הדמיות ממוחשבות
 Parket 4 u  - פרקטים ושטיחים
 א.א. מראות  - מוצרי זכוכית
 א.א.א גינון ופיתוח  - ריצוף חוץ
 אברי למפל  - עיצוב בברזל
 אופן אלומיניום דיזיין  - אלומיניום
 אריסטוק אלקטרוניקה - לד מאסטר  - תאורת לדים
 אשר מאור תעשיות  - אלומיניום
 הום טק מודולר  - אלומיניום
 גוטיק רעים  - כיורים
 גליל גולדן סטון חברה לשיווק  - שיש ואבן
 שמרת הזורע  - רהיטים
 סרמט  - דגמים לבניה
 י.י. דאר  - ריהוט למוסדות
 ש.דרור פרוייקטים  - מוצרי גמר
 דוראל דלתות  - דלתות
 א.מ. המשלט  - שלטים
 גלפר תעשיות  - ניהול אשפה וכביסה בבניינים
 ליאו ויסמן תעשיות עץ  - רהיטים
 הגלריה של מירי פסוב  - פיסול
 היי-סיין  - ריהוט משרדי \ שילוט
 היישריק פנחס  - פרופילים
 לוג הום  - בתי עץ
 גולדטק מיגון  - מערכות נעילה
 ח.ד הנדסת מיגון אש  - מיגון אש
 ניו ליין סטייל  - נירוסטה
 סננס - טפטים, שטיחים ופרקטים
 פריד אדריכלות  - תוכנת שרטוט
 שאב-קל מערכות  - שואבי אבק מרכזיים
 קאבריט  - סוככים, הצללה
 שחם אריכא ובניו  - ריהוט רחוב \ מדרגות
 שמרלינג  - גנרטורים
 אטמוספרה  - משאבות
 מגנור  - הדברה אלקטרונית
 שלמה גל סחר  - עץ, אספקה ומסחר, ייבוא
 Andrey Art  - אומנות
 אור חן  - כדים
 קבוצת מממ אחזקות וניהול מבנים - אחזקת מבנים 
 וולקס עיצוב מתכת -
מעקות עיצוב במתכת
 כנען סנטר - מוצרי בניה\גמר
 סטנטופון -  מתח נמוך
 אקסטל -  אלומיניום
 אל טכנו - חיפוי גגות
 שי שיק - דלתות, מפתחי זכוכית
 וילונות לנדאו - וילונות
 לאונרדו מוצרים לאמבט - מקלחונים
 עזריאל ע.י. סחר ושיווק - רשתות וגדרות
 תרמוטסט - איתור נזילות ומפגעים
 דסל - רהיטים
 אמבין - לוקרים, תאי מלתחה
 אלור - תאורה דקורטיבית
 אל סורג - ציפויים נגד שמש
 גל-רם חשמל - חשמל לבניין
 אבי בניין הארץ - גדרות
 פ ר ט תעשיות מתכת - אביזרים וציוד לבניה
 טכנולוגיות EMAT - איטום ובידוד
 חג בגג - פרגולות
 תירוש - עתונות מקצועית
 Metaline -
 נירוסטה
 אדית פתרונות תוכנה - תוכנת אדריכלות
 תרמוקיר - בניה ירוקה
 אדית אסף - ציורי אוירה
 בית קולקשן לאומנות - גלריה
 רהיטי מנחמיה - ריהוט לפרוייקטים
 אדריכלות ישראלית - עיתונות מקצועית
 ה.י.כ.ל אלדור  -
 דלתות מעוצבות
 לידר תאורה  - תאורה
 אובזוטק  - אקוסטיקה
 קל קר עין כרמל  - פנלים לבניה
 טרמוסטיילר  - חימום
 WINDOR  - חלונות, דלתות, זכוכית
 ANS TECH  - בית חכם
 גן ונוי פדלון  - גינון וצמחיה
 גלרם  - תאורת לדים
 דקוליין  - הצללות ודקים
 דקוהיט  - מערכות חימום
 א. גול נכסים והשקעות  - פרופילי גמר
 אל-כל אלקטרוניקה  - קולנוע ביתי
 ש.ת.ל  - איבזור חדרי שרותים
 בטופירט  - ריצוף דקורטיבי
 רהיטי מישל חיון  - רהיטים
 אלומינה סיסטמס  - אלומיניום
 מאדיקה  - ריהוט פארקים
 מנצור רמי  - גדרות
 יופי בגן  - ריהוט גן
 רהיטי הכח  - ריהוט מוסדי, משרדי
 פרזול שפירא  - פירזול, אביזרי אמבטיה, מקלחונים
 גלומר  - וילונות
 פנלטק  - בניה קלה, פנלים
 טרה לד  - תאורת לדים
 ניר פלורינג  - דשא סינטטי, משטחי גומי
 קרפט סנטר  - שטיחים, שטיחונים, פרקטים
 קולאז  - פסיפס
 נגריית ישי  - רהיטים, עיצוב בעץ
 טופ-פנל  - בניה מתועשת, פנלים
 3 די. דיזיין  - דגמים לבניה
 ספירל זכוכיות  - זכוכית
 אדניות יפו  - אדניות עץ
 עילית אלומיניום  - אלומיניום
 אלרון - מערכות אלומיניום
 אי.אל וויופויהט - הדמיות ממוחשבות
 ליאב - ריהוט גן, ריהוט משרדי
 עיצוב הכסא והבר - כיסאות
 מרכז הפורמיקה אברבוך - פורמאיקה
 די-טק תשתיות - מיפוי תשתיות 
 נובה -
שטיחים, מרבדים
 אומניטק -
  תוכנות ניהול
 מ.נ.ל -  איבזור חדרי שרותים
 דומיסיל - פירזול, אביזרי אמבטיה
 איטונג -  ריצופים, מוצרי בניה
 אוקיי דיל - ציפויי זכוכית 
 פורמייקה סנטר -
פורמייקה, לבידים
 R.V.M - מערכות- תוכנה לאדריכלות 
 אורנט -
תוכנות אדריכלות
 אנטוניו קוניאל - רעפים
 נגריית בקאי -  רהיטים לפרוייקטים
 שגב שופ - מוצרים לעיצוב חנויות
 פוליאון ברקאי - חומרי בידוד
 לביא תעשיות רהיטים - רהיטים לאולמות
 פורמקס - עץ ולבידים
 ג'נריק סולושנס - תוכנה לניהול פרוייקטים
 שיש אורטגה - שיש יצוק
 אי.אם שגב תעשיות - ריהוט לפרוייקטים
 אגרו לייט גופי תאורה - גופי תאורה
 אדירם - בניה מתועשת
 אור בל - תאורה
 אור שי עץ ואלום - עבודות עץ ואלומיניום
 אורבונד תעשיות גבס ומוצריו - מוצרי בניה
 אי.פי. יציקות - פסלים
 אלרם דבקים - דבקים
 אנ.סי.אס פתרונות טכנולוגיים - תוכנה לעיצוב
 בראל אינטריאר - עיצוב פנים
 גילרפאל - עיצוב בזכוכית
 דובלר - אקוסטיקה
 סטודיו תומר - גופי תאורה
 פוליביד - מוצרי בידוד
 סורג - סורגים ועבודות מתכת
 מרחבי דן אדריכלים - תוכנה לאדריכלות
 משרהיט - ריהוט משרדי
 סייף לוקר - לוקרים
 סקופ סחר מתכות - פלסטיקה הנדסית \ נירוסטה מעוצבת
 גרינברגר - איבזור חדרי אמבטיה
 עץ השני - ריהוט רחוב \ שלטי עץ
 גומטכניקה - חיפויי רצפה
 אל פרופיל - רשתות \ אלומיניום
 פ.א. כוכב - חלונות \ עבודות אלומיניום
 מבנה דרום - פאנלים מבודדים
 סקיי ויו - צילום אוירי
 פרץ שערים אוטומטיים -
מעקות \ שערים
 רב נוי - גינון גגות
 ריהוטק - רהיטים
 רקורד עיצובי מתכת - רהיטים
 תבם תוכנה - תיב''ם
 קיסר תעשיות - ריהוט משרדי
 המניע משאבות - משאבות לבניה
 גל אדיר - גגות
 יעד פירזול - פירזול \ אביזרי אמבטיה
 סקרלט - תאורה
 סולטן אביב - רהיטים
 קיסריה פנלים - פנלים לבניה
 פורמאדור - דלתות
 הום סינמה - קולנוע ביתי
 יורוקום - מסכי פלזמה \ LCD
 SPACE IT - דלפקי עבודה \ ריהוט משרדי
 בונים און ליין - תוכנה לבניה
 מודולר - רהיטים
 סהל אלובין - אלומיניום
 כהן אברהם - פירזול
 קוואליטי טימבר טכנולוגיות - בתי עץ
 אגמית - בריכות נוי
 PRIMEVIEW - מסכים
 Sliding Systems USA - מחיצות משרדיות
 א.ד.ל. היטרס מוצרים תרמיים - חימום תת רצפתי
 בית השעם - חיפויים
 דבטק דבקים טכנולוגיים - דבקים
 סאיג ובניו - אבן פטרה
 זויות שרותים הנדסיים - מדידות ושרותים הנדסיים
 שחקים טכנולוגיות - מתלי כביסה
 צ. רוט תעשיות - עבודות מתכת \ מבנים
 קל נוח - ריהוט משרדי
 חברת החשמל  - חסכון באנרגיה

 
פרטים נוספים בערוצים לשיווק ממוקד טל - 03-7525055